Stichting Jeugdwerk Castenrav \S^/ nZx Nu volop keus in onze winkel. Originele verpakkingen en lekkere streekproducten. We maken er een origineel geschenk van voor personeel, bestuur en BESTEL NU! Zaterdag 15 november: Playback Show. Terugblik dropping/speurtocht: Dit jaar werden we met auto's vervoerd in plaats van met een bus, zoals we dat vroeger deden. Het was een beetje fris, maar al met al mooi wandelweer. Na een wandeling van Horst-America naar Meterik die zo'n twee uur duurde kwamen we in café 't Hukske terecht. Op één groep na dan. Die gingen halverwege linksaf in plaats van rechtsaf en liepen weer terug naar America. Die moesten we bij café Boëms Jeu met auto's ophalen. En zo val je natuurlijk niet in de prijzen. Prijzen waren er wel voor drie andere groepen die er met kop en schouders boven uitstaken. We waren helaas wat later terug dan de bedoeling was (omdat we op de laatste groep moesten wachten), maar dat mocht de pret niet drukken. Hopelijk is deze nieuwe manier van droppen goed bevallen zodat we het volgend jaar weer kunnen doen. Natuurlijk vergeten we niet de ouders te bedanken die met de groepen zijn meegelopen en de groepen hebben weggebracht. Dus bij deze! We hebben weer een mooi aantal optredens! Generale repetitie is zaterdagmiddag de 15e tussen 13.00 en 15.00 uur in de Wis. De Playback Show begint om 20.00 uur en de entree is gratis. Zaterdag 29 november: Knutselen. We gaan een 'strokrans met natuurlijke materialen' maken. Hiervoor moet je zelf wat versiersels meenemen zoals mos, takjes, hulst, plastic paddestoeltjes/kraaltjes, veertjes enzovoorts. Wij zorgen voor de krans en de bevestigingsspullen. O ja, ook een schaartje, kniptang en/of snoeischaartje moet je zelf meenemen. Het kost 2,00 en je kunt je uiterlijk tot en met 18 november opgeven bij Regi. Zaterdag 18 januari: Jeuqdprinsenbal Jong Meq.jesbal Zaterdag 31 januari: Activiteit Heesweg 9,5864 CE Meerlo Tel: 0478 - 69 72 71 Wo-Do-Vn 13.30 -17.00 uur Zaterdag: 10.00 - 15.00 uur. mm Wanssum t&m Wanssum

Castenrays dorpsblad De Schans | 2003 | | pagina 14