-3- Notulen openbare dorpsraadvergadering 22 september 2003; gehouden in café J. Hesen te Castenray; aanvang 20.00 uur 5. Evaluatie dorpsplein We kijken even terug op wat gedaan is en wat nog gedaan moet worden. Er wordt geopperd om voorlopig de haag, die we ook nog zouden planten, weg te laten en eerst eens te kijken hoe de beplanting die er nu is zich ontwikkelt. Op 28 september hebben we als werkgroep een bijeenkomst gepland om 10.30 uur bij de Koster met de volledige werkgroep om de laatste dingen te regelen. Het gaat dan waarschijnlijk om de afhandeling van de laatste kosten. 2. Notulen openbare dorpsraadvergadering van 23 juni 2003 Van Erik Weijzen hebben we op de meeste punten nog geen reactie gehad. de borden voor het verboden te parkeren van vrachtwagens worden tussen de borden van de komingangen geplaatst. W.A. verzekering: de dorpsraad wordt zelf geacht hiervoor te zorgen; indien er met een aannemer gewerkt wordt valt men tijdens die werkzaamheden onder zijn verzekering. Het wordt meegenomen naar DRO met het voorstel om als DRO een collectieve verzekering af te sluiten. Het straatnaambordje van de Leikeswei hangt in café de Koets; politie en gemeente zijn op de hoogte. Inmiddels hangt het bordje weer op zijn plaats. Na het B en W bezoek maken we een vervolgafspraak met Erik Weijzen. Er is via de school de vraag gekomen of kinderen in de vakantie als ze de Schans rondbrengen verzekerd zijn via school. Nee, iedereen is op vandaag van huis uit verzekerd. Hierover komt overleg met de basisschool. 3. Dorpsradenoverleg Deze notulen worden zonder op of aanmerkingen aangenomen. 4. Ingekomen stukken en mededelingen Kleine Jeugd Castenray heeft gevraagd om een sponsoring van 40,om nieuwe sjaaltjes aan te schaffen. Dit is akkoord. De uitreiking van de 1000,-- die we van Kern met Pit krijgen, vindt 19 december plaats is het Gouvernement in Maastricht; bijzonderheden volgen nog. Jop. De vergunning voor de blokhut komt naar alle waarschijnlijkheid binnenkort vrij. De werkgroep Jop gaat dit dan weer oppakken. Evaluatie kermis. De kermis stond er dit jaar netjes bij; de snoepkraam mocht wel iets royaler. Volgend jaar moeten er nieuwe contracten afgesloten worden, dus dat wordt spannend. kleurwedstrijd. Deze is naar onze mening goed in de smaak gevallen. Volgend jaar even bekijken of we een andere activiteit op touw zetten, b.v. een ballonnenwedstrijd. Commissie woningbouw. Louis neemt zitting in deze commissie die door DRO wordt opgezet. De Schans. Het wordt tijd dat er actie wordt ondernomen om iemand te vinden die de Schans wil gaan maken. Een vaste plaats voor het materiaal zou alleen al ideaal zijn. 1. Opening De voorzitter opent de vergadering en heet iedereen welkom. Punt 5 wordt op verzoek naar voren gehaald.

Castenrays dorpsblad De Schans | 2003 | | pagina 3