Krachtenbundeling Rabobank en Venrayse Ondernemersprijs TE KOOP Bloeiende violen 20 kleuren - mini viooltjes - sierkool - lampionnen - pompoenen in vele soorten en maten - potchrysanten - hedera en siergras Geopend op woensdag en zaterdag Hay Cox, Molengatweg 4, Horst. Telefoon 077 3982922 Onlangs tekenden Jan Vinkenvleugel, directeur van Rabobank Venray Meerlo- Wanssum, en Victor Weijs, voorzitter van de Nieuwjaarscommissie Venrayse Ondernemers een sponsorcontract. Met dit sponsorcontract verbinden beide partijen zich om samen te werken aan één ondernemersprijs, die op die manier meer aanzien kan verwerven. Het contract wordt aangegaan voor een periode van drie jaar. Door deze overeenkomst worden 2 bestaande ondernemersprijzen gebundeld. Rabobank Venray Meerlo-Wanssum reikte al twee keer de Rabobank Innovatieprijs uit. Daarnaast organiseert de Nieuwjaarscomissie Venrayse Ondernemers al sinds 2002 de Loek Nelissenprijs en de bijbehorende publieksprijs als onderdeel van de nieuwjaarsreceptie voor ondernemers. Loek Nelissenprijs en Rabobank Publieksprijs Op donderdag 8 januari 2004 komt het resultaat van de krachtenbundeling voor het eerst tot uiting. Op die avond wordt de Loek Nelissenprijs toegekend aan de ondernemer die het beste omgaat met het gekozen thema. Dit jaar is het thema 'maatschappelijk verantwoord ondernemen'. Een bekwame jury, bestaande uit Drs. Jos Waals, burgemeester Gemeente Venray, Mr. Harrie Loozen, directeur van de Kamer van Koophandel Limburg Noord, en Drs. Paul Rutten, directeur Gulpener Bierbrouwerij te Gulpen, zal de genomineerden beoordelen. Daarnaast wordt de Rabobank Publieksprijs uitgereikt aan de ondernemer die volgens het aanwezige publiek de prijs verdient. Nominatie Alle ondernemers uit Venray en omstreken kunnen voor de prijzen in aanmerking komen. Overigens moet het aandragen van een kandidaat wel via een van de 8 ondernemersverenigingen (die deel uitmaken van de Nieuwjaarscomissie Venrayse Ondernemers) gebeuren. Voor informatie kunnen ondernemers terecht bij: - Agribusiness Groep Venray e.o. - Business Vision Venray - Industriële Club Venray e.o. - Koninklijke Horeca Nederland, afdeling gemeente Venray - LOZO-Venray - OOZO-Oostrum - Venray Centraal - VZO Heide, Leunen, Merselo, Veulen, Vredepeel en Ysselsteyn Of bij Rabobank Venray Meerlo-Wanssum (contactpersoon Marjon Minten). Toegangskaarten voor de nieuwjaarsbijeenkomst zijn voor ondernemers verkrijgbaar via de genoemde ondernemersverenigingen.

Castenrays dorpsblad De Schans | 2003 | | pagina 2