Stichting Jeugdwerk Castenrav Uut de Kampagre. WEJEBE BLITTERSWIJCK B. V. l it mobiliteitspartner 24 uurs service Zaterdag 1 november: Speurtocht/dropping. We zijn weer op zoek naar vrijwilligers die bereid zijn om met de groepen mee te lopen. Het is de bedoeling dat iedere groep twee begeleid(st)ers heeft. Opgeven met z'n tweeën is natuurlijk ook mogelijk, als je maar ouder bent dan 17 jaar. Deze activiteit begint al om ongeveer 18.00 uur. We proberen wel om 22.00 uur weer terug in Castenray te zijn. De dropping kost 5,00. Opgeven kan uiterlijk tot en met vri jdag 24 oktober. Volgende week krijg je alle informatie die je nodig hebt. Zaterdag 15 november: Playback Show. Zaterdag 29 november: Activiteit Zaterdag 20 december: Activiteit penaobezfe As dur meense zien die al en uutnuuëdiging hebbe gehad vur ut Ondertrowbal, die vraoge wej zich efkes bej os te melde. Wej hebbe dur namelik nog gén gehad en dor make wej ös en bitje zörg aover. Ut wördt onderhand hoeëg tied, ut is zoeë 16 november. Zeuj de Straot ut nie vur elkaar kriege? Toch mos ieën van ös Naober-meense vur een paar waek terug ien de Straot zien (ge snapt maej nie wör de meense nor toe motte tiggeworrig) en den het dor en jong stel bej Jöppe Grad ziene Ger achter de mangelekoel zien schiete (nie schiette). Die halde wat anders uut as mangele, dat zaag ie al gowaechtig. Wej hebbe ienmiddels staerke anwiezinge dat die an ut oefene waren vur de Boerebrulleft. We waachte mar is efkes af en zun dur wel aachter komme op ut ondertrowbal. As we teminste nog genöd wörre. Oude heerweg 23 - 5863 AC Blitterswijck Tel. 0478 - 53 24 44 - fax 0478 - 53 26 41 - E-mail.weiebe@rdc.net Verkoop auto's alle merken nieuw en gebruikt. Leasing en verhuur geel/grijs kenteken Reparatie en onderhoud Schade - afwikkeling en herstel Inbouw alarm en navigatiesystemen Airco's afvullen en reinigen Dealer 45km auto's Verkoop Adno truck-accessoires Erkend Bovag lid Wasserette www.wejebe.nl MBOS!

Castenrays dorpsblad De Schans | 2003 | | pagina 18