TENNISCLUB OIRLO - CASTENRA Y OUDERENBOND -17- A D herfst midnight toernooi Aanstaande zaterdag 25 oktober zal het recreatieve A 8g D Herfst midnight toernooi gespeeld worden. De leden welke zich hiervoor hebben opgegeven worden verzocht naar het schema te kijken bij de kantine. Dit schema hangt er vanaf woensdag 22 oktober. Indoor dorpentoernooi Op zondag 26 november, aanvang 13.00 uur, zal het indoor dorpentoernooi georganiseerd worden in tennishal "De Maaskant" te Bergen. Dit toernooi is uitsluitend voor senioren. De organisatie is in handen van TC America. Het inschrijfgeld bedraagt 10 Euro, dit is voor de baanhuur en voor een kleine warme versnapering. Inschrijven kan tot vrijdag 24 oktober bij Ruud de Mulder, tel 571872, of Jos Heidens, tel. 571532. Opgave kan nog tot donderdag 9 oktober bij Ruud of Jos. Koffiegeld. We zien de bodem van onze koffiebus en de koektrommel en dus vragen we 5.00 als aanvulling. Deze bijdrage is bedoeld voor de deelnemers aan de gymnastiek en het volksdansen. U kunt dit voldoen tijdens de bijeenkomsten. Thuiszorg en ouderenadviseur. °P W,0.^sdfg 12 november a-s- hebben we een middag georganiseerd over de Thuiszorg en de mogelijkheden voor aanpassingen in de woning. We hebben Mevr. Annette Jeuken uitgenodigd om ons over de Thuiszorg bij te praten en ze is bereid dit voor onze afdeling te doen. komt Mevr- AnJa Damhuis de mogelijkheden uitleggen over aanpassingen in Deze bijeenkomst is gratis, aanvang 14.00 uur Wij rekenen op een grote belangstelling. Kienen. Op woensdag 26.november a.s. gaan we kienen in de sinterklaassfeer!! Welfare tentoonstelling/handwerkverkoop Zorgcentrum "Het Schuttersveld" Op 24, 25 en 26 oktober a.s. wordt in Zorgcentrum Het Schuttersveld aan de Bergweg in Venray weer de jaarlijkse welfare tentoonstelling/verkoop va handwerk gehouden. Gedurende drie dagen wordt het handwerk, dat in de afgelopen periode is gemaakt door de bewoners van het zorgcentrum, de flat en de aanleunwoningen te koop aangeboden. Het zullen ongetwijfeld weer drie heel gezellige dagen worden en ook nu weer is er van alles te vinden op het gebied van haken, breien en borduren. U zult verrast zijn als u ziet voor moois er ook nu weer allemaal op de kramen ligt. Er zal vast wel iets voor u bij zijn, zeker met de komende Sinterklaas en Kerst in het verschiet. Op zaterdagmiddag is er een demonstratie handwerken door enkele medewerksters van de welfare. Openingstijden: vrijdag 24 okt.: 19.30 - 21.30 uur Zaterdag 25 okt.: 14.00 - 16.30 urn Zondag 26 okt.: 10.30 - 12.00 uur en 14.00 - 16.00 uur Vj

Castenrays dorpsblad De Schans | 2003 | | pagina 17