TE KOOP Bloeiende violen 20 kleuren - mini viooltjes - sierkool - lampionnen - pompoenen in vele soorten en maten - potchrysanten - hedera en siergras Geopend op woensdag en zaterdag Hay Cox, Molengatweg 4, Horst. Telefoon 077 3982922 -3- R.K. Basisschool 'De Stek' Castenray Uitnodiging schoolproject Beste ouders en belangstellenden, U heeft het de afgelopen weken al in de Schans kunnen lezen en bijna is het dan zo ver A.s donderdag kunt u een kijkje komen nemen op "De Stek" De kinderen hebben de afgelopen weken hard gewerkt aan het project "Diep in het bos". De school ziet er prachtig uit en in iedere klas kun je de sfeer van het bos proeven onder het genot van een kopje eikeltjeskoffie, bosvruchten thee of bosbessensap. In het bijzonder willen we Dhr Jac Seykens en Mevr Annie Verheyen bedanken voor hun bijdrage als boswachter en IVN-gids. U bent van harte welkom op deze inloopavond van 18.00 uur tot 20.00 uur. Hoofdiuis Helaas is er weer hoofdiuis geconstateerd. Wilt u deze week en in de vakantieweek zelf intensief controleren. De hoofdiuis kan al aanwezig zijn, zonder dat u of uw kind hier iets van merkt. Controleer daarom grondig het haar, vooral dicht bij de hoofdhuid. Het luizenteam zal maandag 27 oktober weer aanwezig zijn voor controle. Groep 3A De leerlingen van groep ontvangen een schema van het schoolzwemmen waarin u van week tot week kunt volgen wat de kinderen tijdens de zwemles oefenen. Schoolbowlingtoernooi Dinsdag 21 oktober gaat groep 6, 7 en 8 onze school weer verdedigen tijdens het bowlingtoernooi georganiseerd door Bowling Vereniging Venray Voor vervoer is gezorgd. De ouderraad tracteert op de entree en een consumptie. Zaalsportschoenen zonder zwarte zolen zijn verplicht. U wordt natuurlijk van harte uitgenodigd om te komen aanmoedigen. Jongens en meisjes ZET HEM OP EN VEEEEEEEEL SUCCES. Bezorgen Schans Willen de leerlingen van groep 7/8 woensdag 22 oktober om 9.30 uur De Schans op school ophalen en bezorgen. Wij wensen u samen met de kinderen een fijne herfstvakantie. Team BS De Stek

Castenrays dorpsblad De Schans | 2003 | | pagina 3