DORPSRAAD t ft O <7 TENNISCL VB OIRLO - CA STEN RA Y ,r Hierbij nodigen wij u uit voor het bezoek van het College van Burgemeester en Wethouders van de gemeente Venray op dinsdag 14 oktober a.s. Aanvang 20.00 uur in gemeenschapshuis "De Wis" in Castenray AGENDA: 1 Opening door de voorzitter van de dorpsraad 2. Toespraak door Burgemeester Waals 3 Bestemmingsplan Castenray en toekomstvisie woningbouw 4. Infrastructuur 5 6 Pauze Gelegenheid tot het stellen van vragen aan het College 7 Slotwoord door Burgemeester Waals 8. Afsluiting vergadering door de voorzitter van de dorpsraad Clubkampioenschappen enkelspel Afgelopen weekend zijn de finales gespeeld door de senioren, de uitslagen waren als volgt: Dames B Monique Loonen - Jo Oommans 6-3, 6-3 Dames A Harriet de Mulder - Lea Houwen 6-3, 6-4 Heren Marco de Mulder - Ruud de Mulder 6-0, 3-6, 6-2 clubkampioenen van harte gefeliciteerd SEP Snertcompetitie Ook deze winter willen we weer een onderlinge competitie houden voor zowel junioren als senioren. Op deze manier blijven we ook in de winter aan het tennissen. Zowel bij de senioren als junioren willen we 2 poules maken, één voor gevorderden en écn voor minder gevorderden. Bij onvoldoende deelname zal de competitie niet door gaan, geef je dus op voor 9 oktober bij Ruud de Mulder, 571872 of Jos Heidens, 571532. A D herfst midnight toernooi In het weekend dat de klok verzet wordt willen we op zaterdag 25 oktober het recreatieve A D Herfst midnight toernooi organiseren voor senioren en junioren. Dit toernooi is gesponsord door; Opgave kan nog tot donderdag 9 oktober bij Ruud of Jos. T a

Castenrays dorpsblad De Schans | 2003 | | pagina 22