Stichting Jeugdwerk Castenrav ZIJACTIEF Zaterdag 11 oktober: Doet ie 't of doet ie 't niet. Opgeven kan nog tot en met donderdag. Het kost 1,00. Zaterdag 1 november: Speurtocht/dropping. We zijn weer op zoek naar vrijwilligers die bereid zijn om met de groepen mee te lopen. Het is de bedoeling dat iedere groep twee begeleid(st)ers heeft Opgeven met z'n tweeën is natuurlijk ook mogelijk, als je maar ouder bent dan 17 jaar Deze activiteit begint al om ongeveer 18.00 uur We proberen wel om 22.00 uur weer terug in Castenray te zijn. De dropping kost 5,00. Zaterdag 15 november: Playback Show. Zaterdag 29 november: Activiteit Zaterdag 20 december: Activiteit 15 oktober bloemschikcursus Op woensdag 15 oktober a.s. is er weer een bloemschikcursus; o.Lv Miriam van Meijel gaan we er weer iets moois van maken. Aanvang 19.30 uur in de Wis. Veel succes. 22 oktober paranormale geneeswijze Op woensdag 22 oktober a.s. komt Dhr. Tom Brouwers ons allen vertellen over dit interessante onderwerp. Of je er nu wel of niet in gelooft, het is toch boeiend om meer te weten te komen over paranormale geneeswijze. Wij hopen dan ook op een grote opkomst!!!! Aanvang: 20.00 uur in de Wis. 22 november 70 jarig jubileumfeest. Dit jaar bestaat onze vereniging Zij-actief 70 jaar.Dit heugelijke feit willen wij gaarne met onze leden en eventuele partners op zaterdag 22 november gaan vieren. We beginnen om 18.00 uur met een H.Mis in de kerk. Daarna gaan we feesten in de Wis! Al onze leden hebben hiervoor een uitnodiging ontvangen met een invulstrookje. Dit strookje zien wij gaarne retour vóór 18 oktober a.s. bij Gerd van der Sterren, Lollebeekweg 72. Groetjes, het Bestuur. Te koop in Castenray Zeer goed onderhouden halfvrij staande woning met garage en carport Inlichtingen: Castelo straat 11 Telefoon 0478 579047 fkatho&ek vrouwen netwerk

Castenrays dorpsblad De Schans | 2003 | | pagina 19