VCA 1 - SVOC'Ol 1 1-1 (1-0) Paul Buddiger Het weer was beter dan het voetbal. Beide ploegen hadden grote moeite om het spel naar zich toe te trekken. In de eerste helft waren er geen echte kansen te zien, alleen een kopgoal, die wegens buitenspel, werd afgekeurd. Toch was het VCA dat vlak voor rust op voorsprong kwam toen een bal met wat geluk voor de voeten van een VCA-speler kwam en dit genadeloos afronde. Na rast hetzelfde spelbeeld. Toch ging VCA steeds dieper in de verdediging terug. Mede daardoor kon SVOC zich geen kansen creëren. Net voor het eindsignaal brak Arjan toch door de defensie, maar werd gevloerd. Paul Buddiger mocht aanleggen vanaf 11 meter en deed dit uitstekend. VCA kwam nog een keer gevaarlijk dichtbij. Een vrije trap ging richting kruising maar SVOC keeper Ruud tikte deze nog net over het doel. Achterafgezien geen goede wedstrijd maar wel een terechte uitslag. SVOC 01 3 - Volharding 3 2-2 Doelpunten: 23' Roel Wismans 1-0 58' Thijs Arts 2-0 64' Volharding 2-1 79' Volharding 2-2 Toeschouwers: 24 De nog geblesseerde Dave werd vervangen door Vincent Verstappen die een goede wedstrijd keepte. Niek Houwen was licht geblesseerd aan de knie maar verder was de selectie uitgebreid met een reiziger die terug is van nooit weg geweest. Rene Marcellis. Er werd goed gevoetbald en het duurde niet lang tot de le goal viel. Een bal uit de lucht werd door Björn meesterlijk aangenomen en daarop volgde een perfecte pass op Roel. Deze liep zich goed vrij en tikte de bal over de doelman. Hele mooie goal. 10 minuten daarna liep Luc de laatste man van Volharding eruit maar tikte de bal net naast. Jammer, maar ga zo door Luc. In de 2e helft kwamen een felle Martijn Direks en Thijs Arts in het veld voor Niek Houwen die ondanks de kleine blessure goed speelde en Rene Marcellis die de eerste helft goed maar zich helemaal leeg had gespeeld. Zijn letterlijke woorden: Ik sterf' Na goed doorgaan van Bas Kusters (die een puike wedstrijd speelde) worstelde hij zich met bal en al tot aan de keeper waarna de bal klutsend voor de voeten van Thijs Arts kwam die mee was opgekomen omdat hij wel heil zag in de aanval. Schot, boem goal. De 2-0 was een feit. Hierna werd Volharding iets sterker Een vrije trap ging door de muur (hier is het laatste woord nog niet over gezegd) in de goal. 2 1 Daarna bleven de gasten drukken. Sepp Willemsen kon in de 72e minuut niet anders dan met een sliding een doorgesproken spelen de bal ontfutselen. Menigeen scheidsrechter had de bal op de stip gelegd maar een goed fluitende Cor Sommers wees erop dat duidelijk de bal werd gespeeld. Het woord Judas werd door de spelers van Vierlingsbeek al snel in de mond genomen. Na een laatste aanval van Volharding werd de bal zodanig door Bart Joosten getoucheerd dat de verdediging en keeper verrast waren en een rommelige 2-2 werd aangetekend. Uitslag was terecht maar toch jammer Wat ook jammer is, is dat op dit recreatieve niveau zo ontzettend gezeikt en gezeurd werd door Volharding 3. Tegen het zielige aan. Hier zult u het derd van SVOC niet op betrappen! Volgende week tegen Geijsteren. Zijn staan le en wij tweede. Een heuse topper dus. Toeschouwers bedankt en tot de volgende keer SVOC'Ol 5 - Holthees 4 2-3 (rust 1-2) Jan Janssen en Rene Voermans. SVOC begon goed en nam 1 -0 voorsprong echter bij rast toch een 1 -2 achterstand. Na de 1 -3 kwamen we nog goed terug. Op het eind werd enkele keren verzuimd de verdiende gelijkmaker binnen te tikken. SVOC'Ol 6 - Leunen 6 3 0 (rust 3-0). Johan Verdeuzeldonk, Gerrit Loonen, Frans Rongen. Met goed voetbal in de 1e helft liep een toen geconcentreerd zesde uit naar een geenszins geflatteerde 3-0 via mooie uitgespeelde treffers. Ook na rast was SVOC sterker hoewel Leunen toen wat meer tegenstand bood. Het aanvallend ritme van voor de rast was echter een heel stuk weg en het gemak sloop er iets in zodat de stand in deze zeer sportieve derby bleef zoals het bij rast was.

Castenrays dorpsblad De Schans | 2003 | | pagina 18