VFRVOLG DORPSKALENDER Handboogschutterij „De Batavier en" Castenray. M Math Janssen Rij dend Gordijn en Tapijt centum Winkel aan huis Tel: 077-3061168 -6- Nieuwe/gewijzigde data 22 februari carnaval; ziekenbezoek; optocht en optochtbal 23 februari carnaval; optocht Venray; uitreiking Beste Knuppel 24 februari carnaval; kienderbal; boerebrulluft 25 februari Aswoensdag 19 juni SJWC; Rollebol 16 oktober Basisschool De Stek; inloopavond 29 oktober Basisschool De Stek; ouderavond Eerste H. Communie 22 november Fanfare; H. Mis (komt te vervallen) 23 november Fanfare; speculaasconcert Toernooi Willem Teil Oirlo. Vrijdag 26 september hebben wij met 15 schutters deel genomen aan 't toernooi van Willem Teil Oirlo, en er de volgende resultaten behaald. Met 15 schutters behaalde wij 2715 punten, is gemiddeld 181 punten per schutter, met Frank Weijs als hoogste schutter met 225punten. le Ronde N.H.B. Beker. Vrijdag 3 oktober wordt de eerste ronde van de N.H.B. Beker verschoten, en wel op de banen van De Indianen Koningslust. Het eerste zestal is als volg samen gesteld, Jan Vollenberg, Sjaak Cremers, Frank Weijs, Mart Smulders, Leo Steeghs en Gerrit Cremers. Wij vertrekken om 18.45 uur. Toernooi Batavieren Rips. Dinsdag 07 oktober gaan wij naar de Batavieren Rips voor deelnamen aan hun toernooi, de wedstrijd commissie verwacht dat de schutters zoveel mogelijk meegaan, deze punten tellen mee voor de onderlinge competitie en in Castenray is er op deze avond geen trainen), Wij vertrekken om 19.00 uur. Keuze aan huis ook s'avonds en in het weekend Qio'r 1^3

Castenrays dorpsblad De Schans | 2003 | | pagina 6