-10- Hans Spee scoorde en haalde daarmee de hatelijke nul van het bord. Ondanks de grote nederlaag een leuke, sportieve pot van twee kanten. SVOC'Ol 1 - Swolgense Boys 0-3 (0-2) SVOC kon de goede tweede helft in Hegelsom niet voortzetten tegen de Boys. Net teveel spelers presteerden onder hun kunnen en dit werd afgestraft door de Swolgenaren. De eerste kans was voor ons toen Arjan vrij voor de keeper kwam maar niet kon scoren. De broertjes Tissen deden dit beter en zo stond het met de rust 0 2. Na rust weer vol goede moed en tegenaan. Helaas toen Robin Tissen de 0 - 3 tegen de touwen knikte, was het verzet gebroken. Terugkijkend was het een verdiende nederlaag. Werklust was er voldoende en in dit sportieve duel hadden de gele kaarten weg mogen blijven. Zondag VCA uit St. Agatha, met iets meer geluk in de afronding is daar een goed resultaat zeker mogelijk. Merselo 2 - SVOC'Ol 3 0-1 Doelpunten: 17' Thijs Arts Bijzonderheden: De scheidsrechter. SVOC 01 mist in de 72e minuut een penalty Spits Sepp Willemsen tijdelijk uit de wedstrijd door hoofdbotsing. Met een bijna compleet elftal reisde het derde elftal af naar Merselo waar het tegen het 2e elftal moest spelen. Omdat doelman Dave Clephas geblesseerd was werd hij verdienstelijk vervangen door Bart Pluk. Met een goedvoetballende Bart Joosten als laatste man moest het dan maar weer gebeuren. Met de zaterdagavond nacht nog in de benen werd er afgetrapt en dit was wel te merken want in het begin werd er niet al te fanatiek gestreden. De wedstrijd werd gekenmerkt door typisch 6 klasse onderafdeling voetbal; slechte passes en veel balverlies. Dit leidde echter wel tot de verlossende treffer. Na een voorzet van rechts werd de bal door enkele spelers van Merselo en SVOC gemist waarna deze voor de voeten van de mee opgekomen half Thijs Arts kwam. Die wist wel raad met dit buitenkansje en liet met een droog schot de keeper kansloos. De rest van de le helft waren er kansen voor beide teams maar de grootste was voor Merselo die net gemist werd. Hierdoor moest het derd toch wakker zijn geschud. In de tweede helft werd er duidelijk meer gestreden en gevochten. Of dit te maken heeft met de donderspeeches van de leiders onder de rust laten we in het midden. Na een goede actie van Luc Strijbosch werd hij onderuit gehaald en een penantie was het gevolg. Deze werd direct opgeëist door de dit seizoen vrij trefzekere Emiel Evers. Zijn inzet werd echter door de doelman gekeerd. Door de goede sfeer in het team mocht dit het spelplezier niet drukken. Het bleef hierdoor echter spannend tot op het einde. Na 93 uitputtende minuten en wat zeer vreemde beslissingen van een beetje labiele scheids waren de 3 punten toch weer binnen. Hierdoor is SVOC 3 nu de enige ploeg zonder puntverlies in zijn klasse en van SVOC. Volgende week komt Volharding 3 op bezoek.. Thuis om 11.30. Komt dat zien!! Komt dat zien! Wanssum 3 - SVOC'Ol 5 5-1 (rust 1-0) Jan Janssen lx. le helft ging het mooi tegen elkaar op. Wederzijds enkele kansen. 2e helft bleef Wanssum gedurend doorwisselen wat ons conditioneel de nekslag gaf. Uitslag geeft toch een vertekend beeld gezien de wedstrijd. Wittenhorst 9 - SVOC'Ol 6 4-0 (rust 1-0) Ondanks het verlies heerste onder en na de wedstrijd een tevreden en goede sfeer Mede door goed verdedigen en prima keeperswerk bleef het bij 4-0 tegen een team dat in deze klasse beslist nikt te zoeken heeft en spelers herbergt die in iedere selectie niet misstaan. Prima verweer voEtsmv

Castenrays dorpsblad De Schans | 2003 | | pagina 10