Stichting Jeugdwerk Castenray Stichting Jeugdwerk Castenray organiseert Op zondag 21 september Aanvang 11.00 uur, einde 13.00 uur Entree gratis en de koffie is bruin -17- Zondag 21 september: Kindermarkt. De deuren gaan om 10.15 uur open voor iedereen die zijn of haar spullen wil verkopen. De spullen die verkocht worden moeten bestemd zijn voor kinderen. Er wordt koffie met cake en fris met chips verkocht Alles wat je niet hebt kunnen verkopen moet na afloop weer mee naar huis genomen worden. De kindermarkt begint om 11.00 uur en duurt tot 13.00 uur VRIJDA6 26 september: Zwemmen bij het Meerdal. Let op, dit is dus een vri jdagavond en niet op zaterdag. We vetrekken al om 18.00 uur omdat het zwembad om 21.00 uur gesloten wordt Om ongeveer 21.30 uur zijn we dan weer terug. Het kost 4,00. Je kunt je opgeven bij Regi. Ouders die de kinderen met auto's willen brengen en halen kunnen zich ook opgeven. Zaterdag 11 oktober: Speurtocht/dropping. Het is bijna niet meer te doen om een echte dropping te organiseren. De busmaatschappijen vragen tegenwoordig bedragen die bijna niet meer te betalen zijn. Daarom proberen we het dit jaar iets anders te doen. We brengen jullie met auto's weg. De auto's zijn niet geblindeerd, dus je weet waar je wordt afgezet Daarom is het geen echte dropping meer Jullie lopen wel in groepjes en je zult evengoed de weg moeten vinden naar de eindbestemming! Hoe? Daar vertellen we over een paar weken meer over Zaterdag 1 november: Doet ie 't of doet ie 't niet Zaterdag 15 november: Playback Show. Wat later dan anders maar dat hoeft jullie er niet van te weerhouden om je massaal op te geven. Als er trouwens ouders (of 'ouderen') zijn die een gastoptreden willen verzorgen: graag. Zaterdag 29 november: Activiteit Zaterdag 20 december: Activiteit o Kindermarkt in de Wis

Castenrays dorpsblad De Schans | 2003 | | pagina 17