-19- R.K. Basisschool 'De Stek' Castenray We zijn weer van start Het team begon in de loop van vorige week al. Dan is er tijd om het lokaal in te richten voor het nieuwe schooljaar, even lekker op te ruimen en bij te kletsen met collega's. Op vrijdag jl. hadden we de eerste teamvergadering, waarin we de jaarplanning nog eens hebben besproken. Maar op maandagmorgen 1 september was het dan zo ver en druppelden de eerste leerlingen weer binnen. Sommige kinderen zijn gegroeid in de zes weken dat we elkaar niet zagen. Groep 8 is trots dat ze nu echt de oudsten van de school zijn. A.s. vrijdag vieren we gezamenlijk met alle kinderen de opening van het nieuwe schooljaar.. Deze zal in het teken staan van samen werken samen delen samen spelen. Na een fantastische vakantie heeft iedereen er weerzin in. We wensen ook u samen met de kinderen een fijn schooljaar toe. Tuinonderhoud zaterdag 6 september a.s. Het is weerzoveren voor zaterdag a.s. staan de volgende werkzaamheden op het programma: - speelplaats vegen - onderhoud tuin - snoeiwerk van overhangende struiken en heggen - afvoer snoeiafval - wassen ramen klaslokalen buitenkant - afvoerputjes schoonmaken - dakgoten en platte daken (ballen van het dak) nakijken Materialen: - aanhangwagens - tuingereedschap en kruiwagens - elektrische heggenschaar CID CD - ladders - harde bezems - zeem/spons/trekker/emmer We verwachten om 9.00 uur de volgende ouders van: Iris Philipsen, Monique Seykens, Angelo Friezen, Dirk Bongers, Chris Janssen, Lonneke Duykers, Nieke Dinghs, Monique Strijbos, Brian Sommers, Jeroen Janssen Van de leerkrachten is juffr. Riet Peeters aanwezig. Uitnodiging algemene ouderavond Graag willen wij alle ouders, verzorgers uitnodigen voor de algemene ouderavond op woensdag 17 september a.s. Verdere informatie volgt nog. WPO-stagiaire Dit schooljaar is op maandag en dinsdag in groep 5/6 Anke Vennekers uit Oirlo werkzaam Zij is een 4e jaars stagiaire van PABO De Kempel. Luizenteam Maandag 1 september jl. is het luizenteam weer op bezoek geweest. Alle leerlingen zijn luizenvrij.

Castenrays dorpsblad De Schans | 2003 | | pagina 19