OUDERENBOND 3 daasse reis Deelnemers aan onze 3 daagse reis naar Zeeland Tot ziens dinsdag 9 september a.s.om 8.00 uur bij de kerk. Das van de Ouderen Op woensdag 1 oktober a. s. wordt door de Centrale van Ouderenverenigingen in Venray waar ook de kerkdorpen bij horen, een dag voor de Ouderen georganiseerd. De dag zal geopend worden met een Hoogmis in de Grote Kerk te Venray met Gregoriaanse zang door Cresendo; verder wordt deze dag de mogelijkheid geboden om het nieuwe gebouw in de voormalige Vredeskerk in Venray van de Thuiszorg te bezichtigen. Er wordt gezorgd voor een lunch en diverse activiteiten in en rond de Kemphaan in Venray. Om ongeveer 17.00 uur wordt deze dag afgesloten. In de Schakel is een opgave formulier wat U bij een van onze bestuursleden kunt inleveren. Onkosten voor deze dag 3.00 inclusief koffie met vlaai en lunch. Excursie Bibliotheek Venray We hebben als K.B.O. afd. Castenray een uitnodiging voor 8 oktober a.s. om naar de bibliotheek in Venray op excursie te gaan. We krijgen dan uitleg over de mogelijkheden die de bibliotheek ook voor ons als ouderen te bieden heeft. Met de winter voor de deur is dit misschien een aangename bezigheid om eens een boek al dan niet met grote letters of video,cd.-rom enz. te lenen. We krijgen een rondleiding en U kunt alle informatie krijgen. We worden 8 oktober om 9.30 uur verwacht. Heeft U zin om mee te gaan-geef dit door bij het bestuur, dan regelen wij het vervoer. Opgeven voor deelname tot 5 oktober a. s. Ouderen Volksdansen We starten weer na een flinke vakantiepauze met dansen en wel op Dinsdag 16 September a.s. van 14.00 uur tot 15.15 uur dit is iets langer dan gewoonlijk maar op deze manier halen we enkele danslessen in die niet zijn doorgegaan. Nieuwe volksdansmensen zijn van harte welkom. Onze groep danst voor de gezelligheid en heeft behoefte aan uitbreiding. Heeft U zin om eens een keer te komen kijken: Van Harte Welkom. We dansen op dinsdagmiddag van 14.00 uur tot 15.00 uur LAAT BIJ Gvmgroep We hopen dat iedereen van een welverdiende vakantie heeft genoten en dat onze conditie niet al te veel heeft geleden van deze warme zomer. We starten ons nieuwe seizoen op maandag 8 september a.s. om 9.30 uur in "De Wis". Ook nieuwe leden zijn altijd van harte welkom. Tot ziens op 8 september. begrafenis en crematie onderneming Pr. Manifest raat la 5802 BV Venray Venrayseweg 104 5961AJ Horst telefoon 0478 55 01 50 telefoon 077 398 70 99 Wi7 zi/n d<*S en nacht bereikbaar onder telefoonnr0478 550150 •—.J-

Castenrays dorpsblad De Schans | 2003 | | pagina 13