-2- Flexibel ondernemen dankzij Rabo Autolease Trends wisselen elkaar steeds sneller af. Ondernemers moeten inspringen op veranderingen in de markt. Er zijn voortdurend investeringen nodig, zoals bijvoorbeeld in auto's. Meestal moet hiervoor vreemd vermogen worden aangetrokken. En soms kan het zelfs voorkomen dat een auto al moet worden vervangen voordat hij goed en wel is terugverdiend. Lease biedt dan een geschikte oplossing. Lease houdt in dat niet u, maar de leasemaatschappij het object financiert dat u nodig hebt. Voor Rabo Autolease kunt u terecht bij uw eigen Rabobank. Voor bedrijfswagens tot personenauto's. Er zijn diverse leasevormen. Leasen kan echter meer zijn dan alleen een financiering. Namelijk in de vorm van een zogenaamde service lease. Rabo Autolease is zo'n service lease. Het verlost u van zorgen over afschrijvingen, onderhoud, verzekeringen, wegenbelasting, bandenvervanging, brandstofbeheer enz. Op die manier kunt u zich volledig concentreren op het runnen van uw bedrijf. en je be, Basispakket Rabo Autolease biedt u een breed Basispakket. Hiermee kunt u direct uit de voeten. Uiteraard bestaat de mogelijkheid om uw basispakket uit te breiden met extra opties. Zo stelt u uw eigen dienstenpakket samen, dat precies past bij uw bedrijfssituatie en wensen. Met Rabo Autolease bent u niet gebonden aan dealers of automerken. Voor reparatie en onderhoud kunt u overal in Nederland terecht bij elke erkende merkdealer. Schadeherstel en vervanging van banden kunt u laten uitvoeren door geselecteerde specialisten bij u in de buurt. Ook neemt Rabo Autolease u de administratieve afhandeling van bekeuringen uit handen. En als u uw auto een tijdje moet missen, krijgt u met de plus optie 'vervangend vervoer' een gelijkwaardige vervangende auto mee. Ook voor kleine wagenparken vanaf één auto Bij het leasen van auto's denken veel mensen allereerst aan grote wagenparken. Maar dat hoeft helemaal niet zo te zijn. Ook bedrijven in het MKB hebben de voordelen van een lease-auto ontdekt. Bovendien hebben veel ondernemers het idee dat leasen een kwestie is van langlopende contracten. Maar met Shortlease bijvoorbeeld kunt u zelfs voor één dag een leasecontract aangaan. De auto wordt dan voor de deur afgeleverd en opgehaald. Zo kunt u heel flexibel inspringen op tijdelijke vervoersbehoeften. Maatwerk Met Rabo Autolease kunt u optimaal profiteren van de kennis van zaken die de Rabobank in huis heeft op het gebied van fullservice autolease. Waar u ook voor kiest, er is altijd sprake van maatwerk. De financiering moet immers perfect passen bij de wensen en behoeften van u en uw onderneming. Wilt u meer weten over Rabo Autolease kijk dan op www.rabobank.nl of neem contact op met uw adviseur van de Rabobank.

Castenrays dorpsblad De Schans | 2003 | | pagina 2