Handboogschutterij „De Batavieren"Castenray. Kermis in café "Het Doelhuis" ZIJACTIEF -12- Schutroe - Batavieren. Donderdag 28 augustus gaan wij naar Horst toe voor het schieten van een vriendschappelijke wedstrijd, alle schutters kunnen mee schietenWij vertrekken om 19.00 uur. Houts Welvaren - Batavieren. Donderdag 4 september nemen we deel aant toernooi van Houts Welvaren te Helmond, het bestuur en wedstrijdcommissie verwacht dat u zoveel mogelijk meegaat, Wij vertrekken om 19.00 uur. Nederlandse Kankerbestrijding Bij deze schans treft u een zakje aan ten behoeve van de landelijke collecte voor de Nederlandse Kanker bestrijding. In de collecteweek van 1 september t/m 6 september zullen leden van Handboogschutterij de Batavieren bij u langs komen, om dit zafg'e weer op te halen. Namens de Nederlandse Kankerbestrijding, Koningin Wilhelmina Fonds alvast bedankt voor uw gift. De muziek wordt verzorgt door Discotheek Theo. Wij wensen jullie allen een heel fijne kermis toe! Jac, Truus en medewerkers Dinsdag 16 september uitstapje. Hieronder het programma van het uitstapje op 16 september naar Den Bosch. Vertrek 8.30 uur vanaf de kerk. 10.00 uur Koffie met Bosche bol in de Raadskelder in centrum Den Bosch. 11.00 uur Rondvaart Binnendieze. (voor 32 personen 11.20 uur Rondvaart Binnendieze. voor 10 personen Aansluitend vrije tijd. Tevens lunch op eigen gelegenheid. 14.30 uur 16.00 uur 18.00 uur 19.00 uur 21.00 uur Stadswandeling o.l.v. deskundige gidsen. Bezoek aan het Oeteldonks Gemintemuzejum. (Carnavalsmuseum Aanvang terugreis. Diner bij restaurant De Stoof in Mill. Terugkomst Castenray De eigen bijdrage bedraagt 34,00. Wij wensen de leden die meegaan een hele fijne dag toe! Groetjes, het Bestuur. CASïcNKAy fkathoHek vrouwermetwark

Castenrays dorpsblad De Schans | 2003 | | pagina 12