-2- Handboogschutterij „De Batavieren"Castenray. Het bestuur wenst u alle een fijne vakantie. TENNISCLUB OIRLO - CASTENRA Y Stichting Jeugdwerk Castenrav Het bestuur wenst iedereen een te gekke vakantie toe! Traininssavond. Op de volgende twee dinsdagen 29 juli en 5 augustus zal er niet geschoten wordendit in verband met vakantie van Jac en Truus, dus op 12 augustus is er weer een trainingsavond, aanvang 20.00 uur. Wedstrijden. Donderdag 28 augustus Schutroe Horst - Batavieren Vertrek 19.00 uur. Donderdag 4 september ToernooiHouts Welvaren Helmond Vertrek 19.00 uur. Nederlandse Kankerbestrijding. De collecteweek van het Nederlandse Kankerbestrijding zal dit jaar zijn in week 36 van 1 t/m 6 september, deze collecte zal verzorgd worden door Handboogschutterij De Batavieren. Clubkampioenschappen dubbels Afgelopen weekend is de laatste finale gespeeld in het dubbelkampioenschap. De lange en spannende wedstrijd leverde het navolgende resultaat op; Marco de Mulder/ John Versteegen - Rene Creemers/Geert Stiphout 6-2, 5-7, 6-3 Marco en John, van harte gefeliciteerd. Clubkampioenschappen enkelspel Vanwege de grote animo hebben we besloten om de senioren op te delen in 2 categorieën. Voor zowel de dames als heren maken we twee verschillende poules, gevorderden en beginners. Schroom dus niet en geef je op bij Ruud de Mulder of Jos Heidens. Vrijdag 25 juli t/m maandag 28 juli: Doeweekend. Alles wat je moet weten staat in het gele boekje. Wil iedereen die nog geen T-shirt heeft ingeleverd dit a.u.b. zo snel mogelijk doen? WRAY W

Castenrays dorpsblad De Schans | 2003 | | pagina 2