DANKBETUIGING LAAT BU UW VERDRIET mensen waren al naar huis. Het was een lange weg voor de 'doorzakkers' in hun natte kleren, die ijskoud aan elkaar vastgevroren waren en daardoor kraakten bij het lopen. Rillend en bibberend van de kou en van de schrik, liepen allen zo snel mogelijk naar hun eigen huis, om andere, warme kleren aan te trekken. Ieder had enige tijd later zijn eigen verhaal, waarbij het ene nogal wat afweek van het andere. Waarschijnlijk door de spanning en de kou. Daags ema, het verhaal was als een lopend vuurtje heel Casele doorgegaan, waarschuwde meester Vollebergh op school voor het risico van schaatsen op ondeugdelijk ijs. Het zou weer een heel jaar duren, voordat er weer bij voldoende vorst op 't Broek geschaatst kon worden. Dit was de laatste aflevering voor de zomervakantie. Over enkele weken vervolgen we de verhalen over "t Casels Broek met het hoofdstuk 'Onderduikers in t Broek". Met heel veel plezier heb ik zo 28 jaar op onze basisschool "de Stek' gewerkt en is nu het moment aangebroken om samen met Pieter een nieuwe levensfase in te stappen. Ik wil alle ouders, oud-leerlingen en andere belangstellenden bedanken voor jullie warmte, hartelijkheid, attenties en vele [vaak zelfgemaakte!] kaarten en handdrukken bij mijn afscheid. De getoonde waardering zal ik mij lang herinneren! Janneke, als "Castenrayse" opvolgster, wens ik heel veel succes!! Groetjes, Ria Maes. Wie doet wat hem te doen staat, ervaart geen plicht! 077 398 70 99 Wij Zijn dag en nacht bereikbaar onder telefc egrarents en crematie onderneming Venrayseweg 104 5961.AJ Horst 'W telefoon 077 398 70 99 Ia tersstraat 25 5801 H\T Venray telefoon 0478 55 01 50 oonnr ■v-;::;:::

Castenrays dorpsblad De Schans | 2003 | | pagina 14