Hallo, hier ben iK dan Gerarda jobanna IK ben geboren op 29 juni 2003 om 08.34 uur en weeg 3750 grarn. Mijn papa en mama zijn: Björn en Meianie V'roemen-Jacobs pastoor yerheggenstraat 28 5812 BL Castenray Kindervakantiewerk verbreekt record Tegen de verwachting van de organisatie in, hebben zich dit jaar een onverwacht groot aantal kinderen aangemeld. Met het aantal van 768 kinderen is dan ook het oude deelnemersrecord van 1995 verbroken wat stond op 739. "Kindervakantiewerk leeft blijkbaar meer dan ooit!", aldus Erik van de Leur, een van de twee hoofdleiders van KVW. Het programma vindt dit jaar plaats van 21 tot en met 25 juli. Dit jaar is het thema van Kindervakantiewerk Piraten en dus zullen de Venrayse kinderen die zich aan hebben gemeld de hele week bezig zijn met allerlei activiteiten rondom dit thema Om ervoor te zorgen dat al deze kinderen dan ook mee kunnen doen is de organisatie uiteraard nog op zoek naar leiding. Ben je 15 jaar of ouder en wil je een ontzettend leuke week beleven, geefje dan op als leiding de website www.kvw-venray.nl of via 0478-584687. Door onvoorziene problemen is de incasso van de inschrijfgelden dit jaar vertraagd. De inschrijfgelden worden op dit moment van de rekening afgeschreven. De aangemelde vrijwilligers en leiding hebben de afgelopen week bericht ontvangen van de organisatie. In de week zelf begint het programma dagelijks om 9:00 uur en eindigt het programma om 15:45 uur. Om 16:00 is de organisatie al weer bezig met de voorbereidingen voor de volgende dag en niet meer op het terrein aanwezig. Het is dus belangrijk dat de kinderen tijdig worden opgehaald daar de organisatie geen opvang verzorgt na 15:45 uur. Voor meer informatie kunt de u de website www.kvw-venray.nl bezoeken. In de vakantieweek wordt deze website dagelijks bijgewerkt met de laatste nieuwtjes, maar ook nu is er al volop informatie te vinden. 0478-531895

Castenrays dorpsblad De Schans | 2003 | | pagina 2