Open Cêselse BierpulsehuifwedstrïjcJe#v Wie worden de eerste Caselse bierpulschuif kampioenen? 5 punten. 10 punten. 15 punten. 5 punten. 10 punten. 15 punten. Nog enkele weken en dan is het weer zover: "de Caselse Bierfeesten 2003!". Op zondag 29 juni is er ook weer het traditioneel bierpulschuiven, dat dit jaar aangevuld is met een nieuw onderdeel nl. "de Open Caselse bierpulschuifwedstrijden". Naast de kracht gaat het ook om het bekeken en zuiver schuiven van de pul met bier. Alle deelne(e)m(st)ers zullen worden ingedeeld in drie categorieën: heren, dames en jeugd tot 16 jaar. Er wordt geschoven volgens loting die een kwartier voor aanvang van de wedstrijden wordt verricht. Je schuift tegen de gelote tegenstander en diegene met de meeste punten gaat door naar de volgende ronde. De ander ligt uit het toernooi. Dit is het zogenaamde knock-out systeem. De vergaarde punten worden bij elkaar opgeteld en diegene met de meeste punten, schuift de volgende ronde tegen diegene met de minste punten. Dit gaat zo door tot en met de finale en geldt voor alle categorieën. Programma: 15.00 uur; Aanvang Bierpulschuiven: Oefenen en/of meedoen aan het schuiven van de verste afstand. 15.45 uur; Loting Open Caselse Bierpuschuifwedstrijd. 16.00 uur; Eerste ronde Open Caselse Bierpulschuifwedstrijd tot aan kwartfinales, gevolgd door vrij schuiven. 18.30 uur; Finalerondes Open Caselse Bierpulschuifwedstrijd. Na de finale kan er weer vrij geschoven worden. Inschrijven en de kosten: Vanaf heden kun je je inschrijven bij café Hesen. De kosten bedragen 2,50 p.p., te voldoen bij opgave. Verder kan men zich op 29 juni tussen 15.00 en 15.30 uur nog inschrijven bij de bierpulschuifbaan. Uiteraard zitten er voor de kampioenen ook prijzen aan verbonden. Open Caselse Bierpulschuifwedstri.jd gaat als volgt: 2 maal schuiven op de JUISTE afstand: Puntentoekenning*: Heren: Dames en Jeugd: 8-9 meter: 9-10 meter: 10-11 meter: 6-7 meter: 7-8 meter: 8-9 meter: 2 maal schuiven op de VERSTE af siar\&. Puntentoekenning*: Eén punt voor elke volle meter. De afstand wordt gemeten tot aan de pul. Hopende op veel inschrijvers en sportieve wedstrijden, Tot 29 juni op de Caselse Bierfeesten!!!

Castenrays dorpsblad De Schans | 2003 | | pagina 9