Bierfeesten Case/se -8- Een gezellig dorpsfeest voor iedereen m.m.v. diverse Caselse verenigingen. Zondag 29 Juni 2003, Locatie Mathiasstraat Castenray (bij de kerk) Vanaf 11.00 uur: Dorpszeskamp 6 teams strijden om de felbegeerde wisselbeker. Welk team zal zich dit jaar het beste voorbereid hebben. Creativiteitsmarkt Braderie met verschillende oude ambachten en andere hobby's. O.a,glas in lood raampjes, houtsnijwerk, glasgraveren, boomstam verwerken, beelden van klei, dakpannen, wafels bakken en nog vele andere activiteiten. Bierpulschuiven Het bierpulschuiven zal dit jaar op een andere manier georganiseerd worden. Zie hiervoor de advertenties van de Carnavalsvereniging over het Bierpulschuiven op de 40 meter lange wedstrijdtafel. Bierkratstapel en Nieuw op de Caselse Bierfeesten. Met 2 personen moet worden geprobeerd een zo hoog mogelijke stapel te maken van lege bierkratten (zonder hulpattributen). Wie worden de eerste bierkratstapel winnaars van de Caselse Bierfeesten 2003?! Vanaf 15.00 uur zullen 2 joekskapellen en de Kelderband uit Oeldere zorgen voor muziek en gezelligheid. Voor de jeugd zullen er optredens zijn van Kabouter Plop en kunnen ze geschminkt worden of zich vermaken op het luchtkussen. Verder vele andere dingen zoals handboogschieten, demonstratie en proeverij van speciale bieren en nog veel meer! S'avonds zal er live muziek zijn van Rock en Roll band Fishnet Stockings Tot ziens op de Caselse Bierfeesten 2003 op Zondag 29 Juni a.s.U 29 juni 2Q03

Castenrays dorpsblad De Schans | 2003 | | pagina 8