-17- R.K. Basisschool 'De Stek' Castenray Uitstapje onderbouw 19 juni a.s. Op donderdagmiddag 19 juni a.s. gaan we met groep 1 t/m 4 naar "Het Trollenland"in Deurne. Het is een groot overdekt speelpaleis met springkussens, een ballenbak, klim-en klautergebeuren, een knutselhoek en een computer-spellenhoek. 's morgens hebben we gewoon les). Wilt u er voor zorgen dat de kinderen voor die dag speelkleren aan hebben, die vooral niet te warm zijn. Het is niet toegestaan om in Het Trollenland eten en drinken mee te nemen. Daarom gaan we om 11.30 uur op school eten. leder kind zorgt voor zijn eigen eten en drinken. Dit neem je 's morgens mee naar school en dan eten we het samen op. Als ieder zijn buikje lekker vol heeft, kunnen we er weer tegen en gaan we om 12.00 uur met auto's naar Het Trollenland. In Het Trollenland krijgen we wat te drinken. Je hoeft geen geld of eten en drinken voor in Het Trollenland mee te nemen. Om 15.45 uur zijn we weer bij school terug. Schoolreis bovenbouw 20 juni a.s. Op vrijdag 20 juni a.s. gaan we met de groepen 5 t/m 8 naar het Beiaardmuseum. Hier zien we hoe klokken gegoten worden. Vervolgens reizen we door naar Bobbejaanland, in dit pretpark zal iedereen zich kunnen vermaken. We vertrekken om 8.30 uur en zijn rond 18.30 uur weer terug op school. De leerlingen van groep 1 t/m 4 zijn deze dag vrij. We hopen dat alle leerlingen op 19 en 20 juni een fantastische (mid)dag hebben. Bijdrage Ouderraad en Schans Tijdens deze uitstapjes zorgt de ouderraad voor een traktatie en van de dorpsraad hebben we een flinke bijdrage ontvangen omdat de leerlingen van groep 7/8 wekelijks de Schans bezorgen. Zonder deze bijdrage wordt het in deze dure tijd steeds moeilijker om dergelijke uitstapjes te organiseren. Dus namens alle leerlingen en team HEEL ERG HARTELIJK BEDANKT. Gevonden voorwerpen Op de speelplaats is deze week een huissleutel gevonden. Bij navraag bleek hij niet van de kinderen te zijn. Deze sleutel is af te halen bij de directeur van de school.

Castenrays dorpsblad De Schans | 2003 | | pagina 17