K - heggenschaar -5- R.K. Basisschool 'De Stek' Castenray Herinnering kledinqinzameling De kledinginzameling vindt deze keer plaats op vrijdag 6 juni a.s. U kunt de kledingzakken inleveren op donderdag 5 juni tot 17.00 uur of op vrijdag 6 juni voor 9.00 uur 's ochtends. De opbrengst komt ten goede aan de leerlingen van onze school, bovendien komt een deel ten goede aan het Ronald Mc Donald Kinderfonds. Bezorgen van de Schans Willen de leerlingen van groep 7/8 op woensdag 11 juni om 9.30 uur op school aanwezig zijn voor het bezorgen van de Schans. Tuinonderhoud 14 juni a.s. Voor zaterdag 14 juni a.s. staan de volgende werkzaamheden op het programma - ligusterheg knippen - onderhoud speeltoestellen/betegeling j - vegen speelplaats - onderhoud tuin - ramen wassen - goten nakijken - afvoer putjes schoonmaken - ballen van het dak Materialen: - tuingereedschap en kruiwagens - zeem/spons/trekker/emmer We verwachten om 13.30 uur de volgende ouders: Cindy Cremers, Marian Seegers, Björn Emonts, Marlou Geerets, Anja Hendrix, Susan Stiphout, Sanne Strijbos, Guido Kauffeld, Susan Swinkels, Nikky van Kuijck. Van de leerkrachten isjuffr. Gemma Ruhl aanwezig. Oudergesprekken groep 3 t/m 8 Indien nodig zijn de oudergesprekken voor de leerlingen voor groep 3 t/m 8 op dinsdag 17 juni a.s. Uitstapje groep 1 t/m 4 Op donderdag 19 juni a.s. brengen de leerlingen van groep 1 t/m 4 een bezoek aan Trollenland in Deurne. Schoolreis groep 5 t/m 8 Op vrijdag 20 juni a.s. brengen de leerlingen van groep 5 t/m 8 een bezoek aan het Beiaardmuseum in Asten en aan Bobbejaanland in België. Vakantie Volgende week hebben we i.v.m. Pinksteren een hele week vakantie. We wensen iedereen een fijne week en hopen elkaar weer te zien op maandag 16 juni a.s. Team BS De Stek •w

Castenrays dorpsblad De Schans | 2003 | | pagina 5