Het is tijd voor de Rabobank Rabobank Ven ray Meerlo-Wanssum -4- SVOC 1 teams winnen Hendrik Voermans Bokaal en de Rinie Steeghs Prestatie Trofee. Op het einde van de competitie kijken we op welke plaats alle teams geëindigd zijn. Bij het voetbal zijn dit 6 teams en bij het korfbal momenteel 3 teams nl. 1 senioren team en 2 A- teams. Na een slopende strijd kwamen beide 1 ste teams uiteindelijk als beste uit de bus. Martien Voermans kwam vertellen dat hij en velen anderen graag ons eerste elftal bij de bovenste drie zag het komende jaar, iets wat volgens Martien er in moet zitten. Ivan glunderde bij deze woorden en gedachten en nam dankbaar de beker in ontvangst. Ook Rinie Steeghs overhandigde zijn Trofee persoonlijk aan de dames. Terwijl Jac nog de uitslag van de loterij bekend maakte ging een heel warme en spannende dag langzaam voorbij. De prijzen welke onze sponsoren schenken werden dankbaar in ontvangst genomen, terwijl de pilsjes de droge kelen moesten smeren. De organisatie is er prima in geslaagd een schitterende dag te organiseren. De ingrediënten van spanning, strijd en gezelligheid waren rijkelijk aanwezig waardoor de SVOC -dag uitgegroeid is tot een prachtige familie en vriendendag voor deelnemers en publiek. Bedankt en tot volgend jaar Het is tijd voor Pinksteren Met Pinksteren zijn onze kantoren gesloten. Bankzaken kunt u 24 uur per dag regelen. Kijk op www.rabobank.nl. Of bel de Rabofoon: 0900 0909 0,10 per minuut). Op zoek naar een passende woning? Kijk op: www.VMWonen.nl Hypotheekrente vanaf 3,1%* Hypotheekrente 1 jaar vast, effectieve rente 3,3%, vraag naar de voorwaarden. Tel: (0478) 530 300 Rabobank Nieuwsbrief

Castenrays dorpsblad De Schans | 2003 | | pagina 4