-3- Zonnige SVOC Jeugddag een prachtige happening i De tweede SVOC jeugddag is een heel mooie en zonnige dag geworden. Het spel buikschuiven én natte sponsgoöien waar veel water gébruikt werd, waren duidelijk favoriet. De welkome afkoeling was soms hard nodig, want er werd flink gestreden tussen alle jongens en meisjes. Precies 20 groepen gingen 's morgens van start. Gemengde groepen van het jeugdkorfbal en jeugdvoetbal kregen 10 zware spellen voor de kiezen. De vele toeschouwers, ouders en leiding konden genieten van snelheid, samenwerking en de werklust van de jeugd. Met een sterk schema en goede leiding werd een mooi programma met veel voetbal en korfbal afgewerkt. Iedereen heeft genoten, was moe maar voldaan en zeer benieuwd wie gewonnen had. Na het bedanken van Jos, Petra en alle leiding kwam de uitslag. Op de gedeelde derde plaats groep 3 Driekus en groep 4 Evertmet 23 punten. Op de tweede plaats groep 7 Henkiemet 25 punten. Op de eerste plaats groep 5 Flip met 26 punten. De bekertjes gingen dus naar Joyce Kusters, Marlou Peeters, Maud Seykens, Stan Steeghs, Eddie Arts, Martijn Strijbos Sven Heetkamp en Rob Houwen en leidster Marieëtte Nelissen. Een luid applaus klonk voor de winnaars van deze SVÓC jeugddag 2003. De grote jeugd van SVOC '01. 's Middags kwam de grote jeugd van korf en voetbal in de arena van SVÓC '01. Nu 10 groepen welke gingen korfballen en voetballen in een competitie. Tussen door enkele lekkere natte en koude waterspellen om te blussen. Ook nu een prima wedstrijdschema, goede leiding en erg veel plezier. De zon, leuke Spellen, fijné muziek én een perfecte instelling van onze meiden én bóys waren een toonbeeld van verbroedering. Óp sportieve wijze knokken voor de punten om vervolgens elkaar weer de hand te geven. Ook hier weer duidelijke winnaars. Gewonnen met korfbal: de groep van Toon en Jac t.w. Gijs Dinghs, Vincent Verstappen, Stef Heiligers, Frank Stéeghs Rianne Smits én Karin Keysers. De winnaars bij het voetbal waren: de groep van Theo Rijbroek t.w. Niek Strijbos, Pjm Flëurkens, Boy Dircks, Mare van de Ven. WiHeke Phjiipsen en Lotte Steeghs, ledereen was het er we! over eens: eigenlijk had iedereen gewonnen met deze mooie dag. Huldiging van de kampioenen. De tent welke diende als een grote parasol, liep tussen 5 en 6 uur weer langzaam vol. Immers de huldiging van de kampioenen van SVOC '01 ging beginnen. Maar iiefst 7 kampioenen en een winnaar van de Fair-play cup stonden te springen van plezier. Onze voorzitter Jac Wismans kwam persoonlijk de kampioenen toespreken en natuurlijk had hij bloemen en champagne voor onze helden. De kampioenfoto's werden geschoten en het lied campione, campione werd vertaald in het casels-oelders. Na de uitreiking van de loterij prijzen ook nu weer veel vrolijke gezichten. De laatste versnapering werd genuttigd op een prachtig seizoen en op een prachtige afsluiting. Jonges en megjes van SVOC '01 ziet trots op ös rood - wit - blauw, ziet trots op ollie prestatie, wej zien bliej mit ollie. Proficiat.

Castenrays dorpsblad De Schans | 2003 | | pagina 3