O de rra -7- R.K. Basisschool 'De Stek' Castenray Ouderqesprekken groep Va Deze week zijn de oudergesprekken voor de leerlingen in groep 1/4 Carnavalsfoto's De schoolfoto's van de carnavalsmiddag van 28 febr. jl. kunnen bij café Hesen bekeken en besteld worden. Kledinqinzamelinq De kledinginzameling vindt deze keer plaats op vrijdag 6 juni a.s. U kunt de kledingzakken inleveren op donderdag 5 juni tot 17.00 uur of op vrijdag 6 juni voor 9.00 uur 's ochtends. De opbrengst komt ten goede aan de leerlingen van onze school, bovendien komt een deel ten goede aan het Ronald Mc Donald Kinderfonds. Oproep tuinonderhoud Zoals u weet wordt het tuinonderhoud jaarlijks een aantal keren door de ouders van de leerlingen verzorgd. Toch blijkt 4x per jaar groot onderhoud onvoldoende te zijn. Op dit moment zoeken we naar mogelijkheden om de schooltuin frequenter te onderhouden. Wellicht zijn er mensen die nog wat vrije tijd over hebben en ons daar in willen helpen. Belangstellenden kunnen contact opnemen met de directeur van de school: Dionne Donlou, Verkiezingen Ouderraad Basisschool de Stek Castenray 2003 Een dezer dagen zullen de leden van de ouderraad de stemformulieren ronddelen aan al diegene die in aanmerking komen om hun stem uit te brengen voor 4 nieuw te kiezen ouder raadleden. Na een paar dagen worden deze dan weer opgehaald. Het stemmen geldt alleen voor ouders, voogden en verzorgers van leerlingen die aan de basisschool staan ingeschreven. Dit jaar is aftredend en niet herkiesbaar: Mart Jacobs. Hem bedanken wij bij deze alvast voor zijn jaren lange inzet. Aftredend en herkiesbaar zijn: Marja Claessens, Ria Dinghs en Elly Bongers. Bij voorbaat dank voor uw aller medewerking, Overblijfregeling 2003/2004 Naar aanleiding van de enquête, voor het overblijven van de kinderen tussen de middag, van 11.30 tot 12.00 uur, 11.30 tot 13.30 en van 12.00 tot 13.30 uur is gebleken dat er te weinig animo voor is. De overblijfregeling zal hierdoor geen doorgang vinden voor het schooljaar 2003/2004. tel. 571619. WIJ WENSEN U PRETTIGE DAGEN MET VEEL ZON. Team BS De Stek De Ouderraad.

Castenrays dorpsblad De Schans | 2003 | | pagina 7