MENSEN IN HET NIEUWS -3- Minse ien de Castelostraot hebbe pech; os groëte witte bus gut 1 juli weg Mer ut belanriekste is dit, Ron en ik gaon ok nog mit Nao 27 jaor ien dit groëte huus, vuul ik mej béter ien Venroj thuus Ien de Wilheminastraot heb ik now en appartement En daormit bin ik hièl erg content Zie ik ollie zoege vanaf mien balkon, denk dan: e Misschien effe koffie beej Ria en Ron? Doei! Ria en Ron Camps, Wilhelminastraat 5 G 5801 BW Venray. Ok de groetjes van Marij en Björn en Wendy De Caselse Bierfeesten staan weer voor de deur. En daarmee dus ook de jaarlijks terugkerende Zeskamp. Deze zal zijn op zondag 29 juni. Om 11.00 zal het eerste startsignaal in de Caselse Arena klinken. De eerste bespreking met de coaches van de verschillende buurten zit er al weer op. We mogen wel concluderen dat de spellen ook dit jaar weer spectaculair en spannend zijn. De coaches hebben al aangegeven dat het een hels karwei wordt om een goede selectie te maken uit hun buurt. In een maand tijd zal er in ieder geval flink aan de conditie gewerkt moeten worden, omdat de commissie anders bang is dat velen het einde van deze dag niet mee zullen maken. We wensen de coaches dan ook veel succes met het samenstellen van het team en de voorbereidingen voor deze pittige dag. Meedoen aan deze spectaculaire Zeskamp kan vanaf groep 8 van de basisschool. Hieronder volgen de namen van geven: AC Provinciale: Casele Vur (Jut: Street Dogs: East Side: F.C. K.O.: Oud- Inwoners: Er is nog een bijeenkomst met van ons sportpark. Groetjes De Zeskampcommissie. een van jullie coaches en hun telefoonnummers zodat je je alvast op kunt Pieter-Jan Luykx. Tel: 571613 Niek Wilms. 571973 Sander Dinghs. 571787 Gerrie Duijkers. 571813 Twan Strijbos. 571970 Jan Janssen. 571509 alle coaches en wel op woensdag 11 juni om 20.30 uur in de KANTINE VOUEfltv AOR'Bfil

Castenrays dorpsblad De Schans | 2003 | | pagina 3