B-3 de Kiët (zwart) Koen Bouten Elleke Classens Wilma Classens Dianne v Essen Lianne Goddink Stefan Kauffeld René Koenen Nicole Seegers Rodrigo de Souza Eddy Sassen Esther Willems B-4 Derde Helft (svoc-eigen) Rob Classens Theo Hellegers Toon Kuijpers Marco de Mulder Toon Nabben Jos Nelissen Bert Nelissen Hans Spee Theo Strijbos Joep Swinkels Giel Wennekers Theo Wennekers B-5 Vergane Glorie (zwart) Roel Classens Marcel Dinghs Ellen Geerets Cindy Hesen Winke Houwen Karin Jacobs Lonneke Kuijpers John Reijnders Johan Smits René Voermans Mischa B-6 Lord of S.V.O.C. (wit) Yvonne Classens Kim Dircks Ruud Cox Cindy Geerets Loes Heidens Niels Heijnen Sjekky Lenssen Willeke Philipsen Niek Strijbos Debbie Wismans Marjolein Kuijpers C-1 Daltons (geel-zwart) Dirk Arts Paul Büddiger Frank Classens Michel Dircks Jules Hoeymakers Pieter-Jan Luykx John Marcellis René Strijbos Joep Willemsen C-5 Kelderke Boys (groen) Mat Drabbels Louis Dircks Piet Classens Leo Gommans Toon Heidens Jan Geerets Ton Jenniskens Martien Kusters Jan Janssen Theo Peeters Willie Peeters Rob Steeghs Jack Wismans C-2 Poshazen (blauw) Ron Achten Ruud Classens Eric Geurts Patrick Hendrikx Eric Loonen Marien Loonen Eric Peeters Coert Willemsen John Steeghs Martien Steeghs Twan Voermans C-6 Half zes(d) (rood) Pieter Classens Len Heidens Wim Kusters Frans Rongen Theo Rijbroek Paul Tissen Johan Verdeuzeldonk Wil Willems Emiel Evers C-3 Semi's (licht blauw) Marc Classens Paul Classens Abe Hoogeboom Gerrit Loonen Frank Houwen Robert Michels Selm Nelissen Wim Rongen Joep Verhoeven Wilbert v Keijsteren John Willems C-7 Diek'n Bout (wit) René Arts Ed Classens Marco Classens Pepijn Houwen Roel Hoeymakers Willy Peter Ed Philipsen Leon Strijbos Rick Voermans Rob Weijs Steffan Weijs Xavier Weijs Danny Wismans Freek Wismans C-4 www.knoef.tk (wit) Stef Claessens Rick Classens Martijn Drabbels Job Geertes Wouter Jansen Bart Jenniskens Tom Loonen Erwin Steeghs Robert Steeghs Bob Tijssen Roy v/d Ven Vincent Verstappen R de Spetters (svoc-eigen) Tiny Arts Maria Classens Franka Dinghs Mirjam Gommans Erna Jacobs Helmie Janssen Margret Kleeven Tiny Jacobs Mariette Nelissen Elly Philipsen Francien Seijkens Connie Steeghs Sander Zegers Teams: A-4, A-5, A-6, B-3, B-5 en B-6 spelen ook enkele korfbalwedstrijden - Aanvang wedstrijden, strappen, en doelen om 11.00 uur. (ben steeds tijdig aanwezig op het betreffende veld) - De centrale aankondiging, begin/einde van de wedstrijden is ALTIJD bepalend. - Zonodig mogen steeds maximaal 2 personen van een ander team meedoen, echter NA voorafgaande kennisgeving toestemming van de wedstrijdleiding. - Zie verder ook de wedstrijdschema's, de spelregels en de huishoudelijk zaken. Info: Tot 1 juni bij Hay Achten Tijdens SVOC-dag bij Toon Dinghs Jan Steeghs Nog niet erbij en toch willen voetballen (korfballen is helaas niet meer mogelijk) BEL 57 17 26, HAY ACHTEN

Castenrays dorpsblad De Schans | 2003 | | pagina 10