SVOC-bAG AFD. JEU6D aanwezig te zijn. en A B korfbal horen ook aanwezig te zijn. Afscheidswedstriid Peter Verlinden. Wanneer woensdag 28 mei Tijd 19.00 uur. Waar Sportpark Heesakker. Wedstrijd SVOC '01 1 - DISTOP combi -14- Het komt al dichterbij. Nog 1 j week en dan is het 31 mei DE SVOC-DAG!!!! Ais organisatie zijn wij alweer een aantal weken bezig om het nog leuker, gezelliger en spectaculairder te maken. En we moeten toegeven; dat is ons aardig gelukt. De dag ziet er als volgt uit: 9.00 uur de leiding voor de ochtend wordt verwacht 9.30 spelers van de F t/m D voetbal en welpen t/m C korfbal horen 9.45 start ochtend programma +/- 12.30 einde ochtendprogramma. 13.00 leiding voor de middag wordt verwacht. Spelers van A t/m C voetbal 13.30 start middagprogramma +/- 17.30 einde middagprogramma 18.00 Huldiging van de kampioenen van dit seizoen tot 21.00 Disco, loterij en gezellig samenzijn. Dit willen jullie niet missen, dus zorg dat je op tijd bent!!!!!! Tot 31 mei! De organisatie Beste voetballiefhebbers van Oirlo, Castenray en omgeving, Peter Verlinden heeft na 21 jaar in het eerste elftal te hebben gespeeld aangekondigd te stoppen met voetballen. Na 3 jaar Top 116 jaar Dis 1 en na 2 jaar SVOC 1 nu dan zijn afscheid. Na ruim 500 wedstrijden in het eerste elftal krijgt Peter een afscheidswedstrijd, zoals hij deze verdient. Heel N - Limburg kent zijn enorme fijne manier van voetballen. Peter is een voorbeeld van snelheid, balvaardigheid en techniek, kortom een complete speler. Een speler die als mens en als collega voetballer alleen maar vrienden heeft. Nog een keer zullen alle coryfeeën waarmee Peter zijn vaak succesvolle wedstrijden speelde aantreden. In deze bijzondere wedstrijd zullen ook Rik Voermans, Leo Clephas en Henk Lammen voor de laatste keer aantreden. Na de wedstrijd kan iedereen Peter bedanken voor 21 jaar voetbal plezier van de bovenste plank. Peter namens iedereen van SVOC '01 en vele anderen bedankt en tot woensdagavond 28 mei.

Castenrays dorpsblad De Schans | 2003 | | pagina 14