SVOC v ri j wi 11 i gersavond Opgeven voor de vrijwiliigersavond kan nog t/m 20 mei bij: Toon Dinghs Lollebeekweg 73 Jan Steeghs Hoofdstraat 24 21- R.K. Basisschool 'De Stek' Castenray Oproep briqadieren: De invulling van de brigadiersposten voor het schooljaar 2003-2004 komt er weer aan. Het wordt steeds moeilijker om de posten bezet te houden. Toch willen wij een dringende oproep plaatsen aan alle mensen in Castenray. Het gaat nl. niet alleen om de veiligheid van uw kind, maar om de veiligheid van alle kinderen van Castenray. We zien in de dorpen om ons heen dat de posten steeds moeilijker bezet kunnen worden. Wij zouden dit ten zeerste betreuren en eigenlijk ook onverantwoordelijk vinden. Brigadieren kost hoog uit een half uurtje tijd in de week. Wij hopen dat we ook komend schooljaar weer op uw hulp mogen rekenen. Mocht u meer informatie willen of wilt u zich aanmelden dan kunt u contact opnemen met: Elly Bonqers. tel. 571979, contactpersoon brigadiers. Nieuws van onze brigadiers: - Er zijn 4 jubilarissen: - Wilma Swinkels 5 jaar - Elly Bongers 5 jaar - Geert Dinghs 10 jaar - Tiny Keysers 10 jaar Het team van BS De Stek wil de jubilarissen van harte feliciteren en heel erg bedanken voor de jarenlange inzet, zodat alle kinderen dagelijks veilig naar school kunnen. - Het uitstapje van de brigadiers voor groep 7/8 gaat dit jaar op woensdagmiddag 21 mei naar de Tongelreep in Eindhoven. - Het uitstapje voor alle volwassen brigadiers gaat dit jaar op 28 juni naar Oberhausen. - Van de gemeentepolitie krijgen we een 'nieuwe' brigadierskast. - Binnenkort komt de politie de leerlingen van groep 6 installeren voor het brigadieren. Conciërge Helaas hebben we maar kort gebruik mogen maken van de werkzaamheden van de conciërge. Hij is op dit moment erg ziek en naar verwachting komt hij voorlopig niet terug. Wij wensen hem veel beterschap. Studiemiddag team Woensdagmiddag 14 mei heeft het team een studiemiddag die geheel in het teken zal staan voor de aanschaf van een nieuwe methode Begrijpend Lezen. Onderzoek groep 2 Maandag 19 mei komt de JGZ voor het jaarlijks onderzoek voor alle leerlingen van groep 2. Inspectierapport 12 maart jl. heeft de inspectie van het onderwijs een bezoek aan onze school gebracht. Binnenkort kunt u het rapport nalezen op internet onder: www.onderwijsinspectie.nl Team BS De Stek

Castenrays dorpsblad De Schans | 2003 | | pagina 21