SVOC-bAG AFD. JEUGD Het komt al dichterbij. Nog 2 j week en dan is het 31 mei: DE SVOC-DAGM! Als organisatie zijn wij alweer een aantal weken bezig om het nog leuker, gezelliger en spectaculairder te maken. En we moeten toegeven; dat is ons aardig gelukt. Dit willen jullie niet missen, dus zorg dat je op tijd bent!!!!!! Tot 31 mei! De organisatie -15- De dag ziet er als volgt uit: 9.00 uur de leiding voor de ochtend wordt verwacht 9.30 spelers van de F t/m D voetbal en welpen t/m C korfbal horen aanwezig te zijn. 9.45 start ochtend programma +/- 12.30 einde ochtendprogramma. 13.00 leiding voor de middag wordt verwacht. Spelers van A t/m C voetbal en A B korfbal horen ook aanwezig te zijn. 13.30 start middagprogramma +/- 17.30 einde middagprogramma 18.00 Huldiging van de kampioenen van dit seizoen tot 21.00 Disco, loterij en gezellig samenzijn. De onderstaande personen worden om 9.00 uur op de Heesakker verwacht: Wim Baltussen, Henk Classens, Peter Gommans, Berna Hebing, Frank Houwen, Wilbert v. Keijsteren, Toon Kuijpers, Gerrit Loonen, Jos Nelissen, Leo Peeters, Theo Philipsen, Jon v. Soest, Cor Sommers, Moniek Spreeuwenberg, Hay Steeghs, Theo Rijbroek, Johan Verdeuzeldonk. Bianca Ambrosius, AAarij Camps, Marie-Elle Deenen, Mirjam Gommans, Sanne Jacobs, Tiny Jacobs, Helmie Janssen, Lia Nabben, Jeanne Nelissen, Marieëtte Nelissen, Liset Sanders, Anjo Seijkens, Francien Seijkens, Izoura Stoutjesdijk, Wilma Swinkels, Riet Wismans. Diny Cox, Wim Deenen, Toon Fleurkens, Jan Gommans, Erik Jakobs, Angeline Lemmen, Hans Maas, Truus Maas, Ton Nabben, Maria Strijbos. De volgende personen worden om 13.00 uur op de Heesakker verwacht: Brigitte Strijbos, Irene v. Keijsteren, Riet Wismans, Lonneke Kuijpers, Winke Houwen, Franka Dinghs, Hanny Strijbos, Berna Hebing

Castenrays dorpsblad De Schans | 2003 | | pagina 15