Zij-actief fth B.RifS&E.Kei*#i6»êJ- CTIEF Ontspanningsavond 2003. Aanstaande zaterdag 17 mei is de jaarlijkse ontspanningsavond voor de leden en hun partners. Aangezien voor deze datum gekozen is in overleg met de aanwezige leden op de laatste vergadering, gaat de organisatie ervan uit dat iedereen mee gaat. Mocht je desondanks verhinderd zijn, meld je dan a.u.b. even af bij een van de organisatieleden Marcel, tel. 571822 of bij Geert, tel. 571243. Er zal geen persoonlijke uitnodiging meer rondgestuurd worden. Bijeenkomst direct na de H. Mis oftewel rond 19.45 uur bij Jac en Truus van "De Koster". Zoals vorige keer al medegedeeld zullen wij naar De Turfhoeve in Sevenum gaan. De organisatie hoopt dat er voldoende leden dan wel hun partners zijn die de auto mee zullen nemen, zodat men kan carpoolen. Wat we precies gaan doen horen jullie nog. Uitgangspunt is natuurlijk is heerlijk avondje ontspannen. Leescommissie. Het is zover. De leescommissie heeft een keuze gemaakt. De boekjes zijn inmiddels besteld. Als de boekjes tijdig binnen zijn, zullen de spelers en de regisseur het boekje aanstaande zaterdag ontvangen. Het is de bedoeling dat er aanstaande zaterdag een datum gepland wordt voor de bijeenkomst voor de rolverdeling. Neem dus a.u.b. jullie agenda mee of zorg datje weet hoe deze er de eerste twee weken uit ziet. We willen namelijk een datum plannen dat alle spelers ook in de gelegenheid zijn de bijeenkomst voor de rolverdeling bij te wonen! Agenda. 17 mei 2003 8 september 2003 11 december 2003 13 en 14 december 2003 21 mei fietsen. Op woensdag 21 mei gaan we bij de kerk. 28 mei bloemschikcursus. Op woensdag 28 mei a.s. gaan we o.l.v. Miriam van Meijel weer creatief bezig zijn met bloemen. Aanvang 19.30 uur in de Wis. Groetjes, het Bestuur Leden van de APK Caro Versteegen en Hanny Wismans trouwen op vrijdag 23 mei a.s. De receptie is van 18.30 tot 20.00 uur in de feesttent bij hun thuis aan de Tunnelweg. Leden van de APK en hun dames die het bruidspaar willen feliciteren zullen om 18.30 uur in café Hesen zijn. Ontspanningsavond. Bijeenkomst rolverdeling. le repetitieavond. Generale voorstelling groep 5 t/m 8 basisschool. Uitvoeringen. Limbus rg -***$ mooi weer weer fietsen. We vertrekken om 19.00 uur vanaf ggtholiek vr. vrouwennetwerk Toneelgroep Vondel M Zi#

Castenrays dorpsblad De Schans | 2003 | | pagina 11