OUDERRAAD asosasDBSxsQ Bi gisfiFnM 1 3 Notulen: ouderraadvergadering 22 apr. 03 1. Opening: - Wilbert heet iedereen van harte welkom en opent de vergadering. 2. Notulen vorige vergadering: d.d. 28 jan. 03 jl. - Roel Hoeymakers is inmiddels geweest om te snoeien. - Notulen zijn verder akkoord. 3. Mededelingen en ingekomen stukken: - Er is een Info-avond geweest in de Wis voor helpende verenigingen; de Stichting heeft wat algemene informatie verstrekt (deze avond zou eigenlijk door Heineken verzorgt worden). - Uitnodiging Kruudwis; ouderraden-overleg op 12 mei, Wilbert gaat hierheen. - Rode Kruis collecte is van 22-28 juni; helaas niet te combineren met de verkiezingen. 4. Algemene punten: - MR verslag;samenstelling nieuw bestuur zal er als volgt uitzien; Voorzitster; J. Aarts, Penn.meester; E. Phillipsen, Secretaris; M. Classens De fusie is rond. - Nabespreken carnaval; Dionne vond het geweldig! er was dit jaar wat geld over, alles is goed verlopen, het eten en drinken was nagenoeg op. - Communie; er wordt zoveel mogelijk hulp van de OR verwacht zaterdag voor het versieren van de kerk. moeten de normaal ingeplande misdienaars de mis dienen? Dit wordt nagevraagd. - Verkiezingen; alle ouders krijgen een brief over de wijzigingen van de verkiezingen, waarmee ze zich tevens verkiesbaar kunnen stellen, (er is minimaal 1 vacature) - Draaiboek 5 dec.; is nu compleet. - Ouder-raad/vereniging; veel ouderraden gaan over in verenigingen (ivm. hoofdelijke aansprakelijkheid), dit heeft voor en nadelen. We komen hiervoor een keer extra bij elkaar. 5. Punten onderwijsteam: - Ria Maes wordt Oma en zal de school gaan verlaten. - Chrit blijft tot het einde van het schooljaar bij ons, dan neemt hij ook afscheid. - Dionne en Andrea zijn officieel benoemd. - Schansberichten; voldoende of moet het uitgebreider? Ideëen zijn welkom. - Er wordt een computercursus gevolgd. - Begrijpend lezen loopt - Schoolplan loopt. - Informatieavond over autisme gehad - Inspecteur is geweest, verslag komt op internet. Hij was heel positief. - Volgend jaar is onze school Pilotschool Perproject; samenwerking met Pabo en BCO. - Rugzakleerling; zie reeds ontvangen bijlage. 6. Wat er verder ter tafel komtrondvraag: - Overblijven tussen de middag; is dit mogelijk? Dit wordt geinventariseerd. - Brief kledinginzameling; gedeelte opbrengst naar Ronald Mc.Donalds fonds, eerst wel en nu niet meer?; Dionne informeert - Is er een nieuw doel voor de opbrengst van de kledingactie?; voorlopig nog de speelplaats, dit moet nog aan de ouders bekend worden gemaakt. - Marja zorgt deze week voor de sinasappels. - Elly gaat de politie vragen voor een nieuwe brigadier-kast. - - Gemma heeft al lang last van de keel en dit lijkt nog even te gaan duren. - Mogen kinderen die in september 4 worden al meteen na de vakantie naar school komen?; volgens de wettelijke regeling mag dit niet. 7. Aandachtspunten, volgende vergadering: - Verkiezingen - Rode Kruisactie Volgende vergadering: 1 juli 20.00 uur. Extra vergadering: 13 mei 20.30 Ouderraad/vereniging 8. Sluiting: - Wilbert bedankt iedereen en sluit de vergadering. w

Castenrays dorpsblad De Schans | 2003 | | pagina 11