WEJEBE BLITTERSWIJCK B. V. Uw mobiliteitspartner 24 uurs service 4-5, SVOC '01 E3 Kampioen Zaterdag 19 april SVOC E3 tegen meldersio E2. Het was een spannende maar leuke wedstrijd tegen meldersio. Helaas miste we een speler maar alsnog wonnen we. Laurens kon niet meedoen omdat hij zijn enkel had omgeslagen, hij kwam ons wel aanmoedigen ,en daarom speelde Thijs op zijn plaats. En andere pappies en mammies en opas en oma's kwamen ons aanmoedigen. Het eerste doelpunt was vroeg gevallen en helaas voor meldersio, dit doelpunt was niet te stoppen door onze keeper Martien, kort daarna werd het 1-1 door Fons. Jammer dat meldersio weer gauw een mooi doelpunt maakte. Maar SVOC liet het er niet bij zitten want Fons maakte weer een goal door het aangeven Martijn en Harm het was 2-2. Tot de eerste helft bleef het rustig want het bleef 2-2. Henk en Jon zeiden tegen ons dat we feller moesten gaan spelen. De keeper werd geruild voor Frits, op het begin hielp het niet zo goed want meldersio maakte een goal en het werd 3-2. We stonden achter Maar gauw daarna maakte Sid een goal en het werd 3-3. We hielden het er niet bij want Sid maakte een prachtig doelpunt en het werd 3-4 voor ons. Even later maakte Fons de 3-5 door een vrije trap van Martijn. Meldersio wilde nog proberen om voor te komen maar het lukte gelukkig niet ze maakten nog wel een doelpunt wat ook gelijk ook de eindstand was. Dus 4-5. Roy moeten we ook niet vergeten want die deed het uitstekend op het middenveld. Groetjes de E3: Martien, Roy, Thijs, Martijn, Harm, Laurens, Sid, Fons, Frits. E3 kampioen!!!!!!!!!!!! Zaterdag spe!en we de laatste wedstrijd tegen Leunen E3. Als we deze wedstrijd winnen worden we ongeslagen kampioen. We vragen onze F-side en andere Fans om ons nog 1 keer aan te komen moedigen want na deze westrijd worden we in Leunen gehuldigd waarna we het feest in onze eigen kantine voortzetten. Tot ziens Jon en Henk Oude heerweg 23 - 5863 AC Blitterswijck Tel. 0478 - 53 24 44 - fax 0478 - 53 26 41 - E-mail.weiebe@rdc.net Verkoop auto's alle merken nieuw en gebruikt. Leasing en verhuur geel/grijs kenteken Reparatie en onderhoud Schade - afwikkeling en herstel Inbouw alarm en navigatiesystemen Airco's afvullen en reinigen Dealer 45km auto's Verkoop Adno truck-accessoires Erkend Bovag lid Wasserette www.wejebe.nl

Castenrays dorpsblad De Schans | 2003 | | pagina 9