Chipknipoplader in Castenray Onlangs is aan de voorgevel van het gemeenschapshuis van Castenray een chipknipoplaadstation geplaatst als servicepunt voor de Castenrayse bevolking. Ook heeft Rabobank Venray Meerlo-Wanssum voor het gemeenschapshuis een chipknipbetaalautomaat beschikbaar gesteld, zodat de bezoekers van het gemeenschapshuis met de chipknip kunnen afrekenen. Dit is niet alleen gemakkelijk voor de betalers, maar ook voor het beheer van het gemeenschapshuis. Kleine bedragen: zo gechipt! Met of zonder pincode De chipknip zit gewoon op uw bankpas en is te herkennen aan het gouden vlakje op de voorkant. De chipknip is te vergelijken met de telefoonkaart, maar u moet er wel zelf bij een oplaadpunt geld op zetten. Bij het opladen voert u uw gewone pincode in; het bedrag wordt dan meteen van uw bankrekening afgeschreven. De voordelen van de chipknip Chippen biedt allerlei voordelen boven betalen met contant geld. Het is makkelijk: u steekt uw pas in de betaalautomaat, kijkt of het bedrag klopt en drukt op de 'ja'-toets. Dat is alles. Het is ook veilig: niemand kan zien hoeveel geld u in uw portemonnee hebt. En u hoeft niet naar kleingeld te zoeken, u betaalt altijd gepast. Op steeds meer plaatsen Betalen met de chipknip kan overal waar u het chipknip-logo ziet. In winkels, maar ook steeds vaker bij instellingen als universiteiten en ziekenhuizen en bij parkeerautomaten. Door de chipknip te accepteren gaat er minder contant geld om en dat is voor iedereen makkelijker en veiliger. Rabobank Venray Meerlo-Wanssum -22- Rabobank Nieuwsbrief

Castenrays dorpsblad De Schans | 2003 | | pagina 22