I iORSTLRWEG 4 3 5811 AB CASTENRAY TELEFOON0478-571 8.' C.SVÏ06-52442569 -17- R.K. Basisschool 'De Stek' Castenray Afscheid Helaas moeten wij u mededelen, dat juffrouw Ria Maes ons met ingang van het nieuwe schooljaar gaat verlaten. Tot aan de zomervakantie zal zij haar werkzaamheden op onze school blijven verrichten. Voor Ria begint een nieuwe fase in haar leven; ze gaat met Pieter genieten van het oma en opa worden. Voor de school vinden wij het heel erg jammer, maar we respecteren en gunnen Kia aeze keuze van harte. U zult begrijpen dat wij dit afscheid na 28 jaar, met zoveel enthousiasme en inzet, niet zomaar voorbij willen laten gaan. Hoe wij hier invulling aan gaan geven, hoort u binnenkort van ons. Eerste H. Communie: Op zondag 27 april zullen 14 kinderen van onze school hun Eerst H. Communie ontvangen tijdens de H. Mis van 10.30 uur De fanfare komt de communicanten op school afhalen. Ook tijdens de viering speelt de fanfare. Helaas kan Cajeko dit jaar niet aanwezig zijn. Er zijn zitplaatsen gereserveerd voor de ouders, broertjes, zusjes en grootouders van de communicanten. Op de banken liggen naamkaartjes. Voor deze gelegenheid is de 'kinderkapel'ook open. Deze kinderen ontvangen de Eerst H. Communie: Dirk Baltussen Inge van Boekei Ilse Claessens Inge Classens Lonneke Duijkers Wessel Jacobs Lisanne Peeters Kim Seijkens Brian Sommers Willem Tacken Kevin Bosman Koen Classens Chris Janssen Laura Seijkens "fegèT- &7 Mets'eibedri j f

Castenrays dorpsblad De Schans | 2003 | | pagina 17