-5- TENNISCL UB OIRLO - CASTENRA Y Handboogschutterij „De Batavieren" Castenray. O <3> <p O Dorpencompetitie junioren Afgelopen week hebben onze 2 jeugdteams hun eerste wedstrijden gespeeld. Op woensdagmiddag speelde het B team verdienstelijk gelijk (4-4) tegen Merselo, het D team op vrijdag verloor met 8-0 van TV Leunen. Programma: vrijdag 18 april: TV America Dl - TC Oica Dl woensdag 23 april: TC Oica BI- TV Swolgen B1 Dorpencomeptitie senioren Uitslagen afgelopen weekend: Zaterdagpoules: TV Swolgen Al - TC Oica Al t TV LVH Al - TC Oica A2 Zondagpoule TC Oica Cl - TV Ysselsteijn Cl Programma zaterdagpoules: Zaterdag 19 april TV LVH (Leunen) Al - TC Oica Al TV America Cl - TC Oica Cl Tennislessen maandaggroep Zoals aan jullie bericht is onze beoogde trainer niet in de gelegenheid om de lessen op maandag te verzorgen. Op dit moment zijn we hard op zoek naar een nieuwe tennisleraar. Mocht iemand een gediplomeerd tennisleraar weten die op de maandagavond 4 lesgroepen tennisles kan geven dan hebben wij het verzoek dit door te geven aan één van de bestuursleden. 18.00 uur 14.00 uur 0-10 5-5 8-2 17.00 uur 18.00 uur Batavieren toernooi. Dinsdag 22 april krijgen wij Willem Teil Oirlo op bezoek voor deelnamen aan ons Batavieren toernooi, de volgende personen worden verwacht voor 't noteren van de punten, Mieky Vollenberg en Teun Cremers wel om 19.45 uur aanwezig zijn. Traininssavond. De trainingsavond van 22 april gaat gewoon door, er is plaats genoeg voor te schieten, aanvang 20,00 uur. Ravon Kampioenschappen. Op 26 en 27 april wordt op banen bij St. Willibrordus Milheeze de Rayon Kampioenschappen verschoten van de Batavieren hebben zich ook enkele schutters zich hier voor geplaatst, zij hebben alle persoonlijk bericht hiervan ontvangen.

Castenrays dorpsblad De Schans | 2003 | | pagina 5