De voorbereidingen voor de Caselse Bierfeesten 2003 zijn alweer in volle gang. Op zondag 29 juni zal het feest dan losbarsten, waarbij we rond de klok van 11.00 uur beginnen met de jaarlijkse ZESKAMP. De zeskampcommissie is weer volop bezig om weer wat spectaculaire spellen uit te dokteren. En geloof ons, het wordt weer afzien dit jaar. Snelheid, behendigheid, kracht en uithoudingsvermogen zijn de ingrediënten die elke deelnemer nodig heeft. Hierbij staan de coaches voor de verschrikkelijke zware taak om er een effectief team van te smeden. F.C. K.O. blijkt al drie achtereenvolgende jaren de sterkste te zijn en heeft de prachtige zeskamp wisseltrofee voorgoed in haar prijzenkast. Zaak voor de andere teams om goed beslagen ten ijs (advies: enkele weken in trainingskampjte komen en het "Klén Oelderse" team voor dit jaar het zwijgen op te leggen. Of dit gaat lukken? We zullen het zien op zondag 29 juni, als alle coaches hun beste spelers weer hebben weten te selecteren. Dus hou dezé datum alvast vrij voor diegene die het beste uit hun buurt naar boven willen halen. Binnenkort zullen jullie je weer op kunnen geven bij een van jullie coaches. Nader bericht volgt. Groetjes, DE ZESKAMPCOMMISSIE!!! Stichting Jeugdwerk Castenray Zaterdag 26 april: Bosspel. Opgeven kan t/m donderdag de 24e en het kost 1,00. Zaterdag 10 mei: Knutselen voor moederdag Zaterdag 24 mei: Rollebol in Kessel. Hiervoor kun je je vanaf vandaag opgeven. Ook de 12-plussers mogen meedoen! Geef je uiterlijk 30 april op omdat we al vroeg door moeten geven hoeveel kinderen er mee doen. Voor deze activiteit zijn we weer op zoek naar vrijwilligers. Mensen die zin hebben om een groepje te begeleiden kunnen zich ook opgeven. De dag begint om ongeveer 9.00 uur en duurt tot ongeveer 17.00 uur. We gaan er met auto's naar toe dus met andere woorden: chauffeurs gevraagd voor het brengen en halen van de kinderen en/of leiding. Over een paar weken komt er een uitvoerig programma van Rollebol 2003 in de Schans te staan. Donderdag 19 juni t/m zondag 22 juni: Avond 4-daaqse Vrijdag 25 juli t/m maandag 28 juli: Doeweekend

Castenrays dorpsblad De Schans | 2003 | | pagina 13