Aid Prinse Kompeneei CREATIVITEITSMARKT Jac Jakobs en Annie Ewals zijn op 12 april a.s. 25 jaar getrouwd. Leden van de APK met dames, die Jac en Annie willen feliciteren worden op zaterdag 12 april om 19.00 uur in het café van zaal Wilhelmina te Swolgen verwacht Hallo creatieve knutselaars van Castenray. Evenals voorgaande jaren organiseren wij tijdens de BIERFEESTEN een creativiteitsmarkt. U kunt zich opgeven tot uiterlijk 1 juni a.s., maar doe het snel, want vol vol. Hebt u interesse, dan kunt u contact opnemen met Mia Rutten, telefoon 0478 571031 Leden van de APK: Namens het Comité Caselse Bierfeesten -9- R.K. Basisschool 'De Stek' Castenray Waterpokken I Roodvonk ~w Er zijn op school waterpokken en roodvonk geconstateerd. Indien u het niet helemaal vertrouwd adviseren wij u contact op te nemen met de huisarts. Schooltijden Wij willen u vriendelijk vragen de kinderen niet te vroeg naar school te sturen. Op de speelplaats is er dan geen toezicht. Voor eventuele onduidelijkheden kunt u de schoolgids er nog eens op na lezen, daar staan de tijden duidelijk in vermeld. Verkeersexamen Op donderdag 10 april a.s. zullen de leerlingen van groep 7 en 8 theoretisch verkeersexamen doen Communicanten In de gezinsviering van a.s. zaterdag 12 april zullen de kinderen van groep 4, die binnenkort de 1e H. Communie doen, zich voorstellen. Vastenactie l.v.m. de vastenactie hebben alle gezinnen een spaarpotje ontvangen. Deze kunnen de kinderen a.s. zaterdag tijdens de gezinsviering inleveren. Voor de kinderen die niet naar de gezinsviering kunnen komen vragen wij of ze vrijdag a.s. het spaarpotje op school kunnen inleveren. Mocht u het spaarpotje niet meer hebben, dan mag het uiteraard ook in een envelope ingeleverd worden. Team BS De Stek ^a/sek^.

Castenrays dorpsblad De Schans | 2003 | | pagina 9