Fanfare "Dorvsklank" van Castenray -20- Hoe gaat het nu met de fanfare? In tijden van nood maakt men zijn nood openbaar door er over te schrijven en te praten. Begin 2002 was de situatie zorgelijk, naarmate het jaar vorderde werden diverse organisatorische maatregelen getroffen en kwam er een nieuwe dirigent. In november 2002 werd op een geweldige manier het zilveren jubileum gevierd, met o.a een H.Mis waarin de fanfare met zangsolisten te horen was zoals men dat al lang niet meer gewend was. Vervolgens een mooi en muzikaal Kerstconcert in samenwerking met de koren en blokfluitgroep ter afsluiting van 2002. Thans april 2003, we zijn inmiddels enige maanden verder, er wordt hard gewerkt en gestudeerd, Ron van den Beuken houdt er de wind onder. De bezetting is (nog) klein en teer, maar de inzet en het enthousiasme is groot. (Zeer positief). De fanfare gaat op 15 juni meedoen aan het 37e Peeltoemooi te Neerkant met hulp van enige oud-leden en een aantal aanvullingen zal het dit jaar zo moeten. Ook is het bekende Lenteconcert weer in ere hersteld, het is er de laatst jaren niet meer geweest en na een winter van studeren moet ook in eigen dorp een concert worden aangeboden aan de inwoners van Castenray. Zaterdag 24 mei om 20:00 uur in "De WIS"is iedereen welkom en kunt u luisteren naar; Dorpsklank Castenray, StWilIibrordus Neerkant en Eendracht uit Meerlo, de entree is gratis! Leerlingen en opleidingen: Muziekschool Venray 3 leerlingen opleiding A. vanaf september 2003 aangevuld met 1 leerling (thans nog IVM) 1 leerling opleiding B. Muziekschool Crescendo Oirlo (WJacobs) 8 leerlingen opleiding A. vanaf september aangevuld met 6 leerlingen (thans nog IVM) Interne opleiding slagwerk (Hans Simons) 3 leerlingen en vanaf september aangevuld met 2 leerlingen thans nog IVM) Er is momenteel weer gelegenheid om leerlingen voor een Blokfluitgroep/IVM aan te melden, opleiding bij Wil Jacobs te Oirlo (groep van 6 tot 8 kinderen) informatie volgt in de komende weken in De Schans.

Castenrays dorpsblad De Schans | 2003 | | pagina 20