-16- 077 398 70 99 Drie daagse reis Ook dit jaar hebben we in samenwerking Castenray- Oirlo- Oostrum weer een drie dagen reis georganiseerd. We hebben als data gekozen voor dinsdag 9 september- woensdag 10 september- donderdag 11 september. Als reisdoel is gekozen voor de Provincie Zeeland, met ook een dag Brugge in België. In Wemeldinge is Hotel Holland Inn voor ons gereserveerd. Het programma: Eerste dag: 08.00 uur vertrek. Met onderbreking voor een kopje koffie rijden we rechtstreeks naar Burgh Haamstede in Zeeland. Hier gebruiken we samen de lunch. Aansluitend bezoeken we de Neeltje Jans. Via films, foto's en maquettes kan men kennis nemen van deze indrukwekkende stormvloedkering. Hierna wordt per boot een tocht langs de pijlerdam gemaakt. We arriveren omstreeks 17.00 uur in ons hotel. Om 19.00 uur wordt het diner geserveerd. Tweede dag: Na het ontbijt rijden we door de nieuwe tunnel onder de Westerschelde via Zeeuws Vlaanderen naar een van de mooiste steden van Europa, Brugge. Eerst bezoeken we om 11.00 uur Brouwerij "De straffe Hendrik". Na een rondleiding en het lekkere streekbiertje proeven, gebruiken we in het restaurant van de brouwerij gezamenlijk de lunch. Hierna maken we een rondvaart door Brugge over het riviertje de Leie. Na misschien nog een terrasje gaan we weer richting Wemeldinge, waar om 19.00 uur het diner wordt geserveerd. Derde dag: Deze dag staat in het teken van de Watersnoodramp 1953. We rijden naar Ouderkerk; hier bezoeken we het Museum over de watersnoodramp. Na het museumbezoek stapt een gids, die de ramp aan de lijve ondervonden heeft,in de bus. Hij zal ons begeleiden op een rondrit met als thema de watersnoodramp van 1953. De gids zal ons vele anekdotes vertellen over deze gebeurtenis. Tijdens de rit zal o.a. worden gestopt bij het monument ter nagedachtenis van de ramp in Colijnsplaat. De rondrit eindigt in Zierikzee waar we gezamenlijk de lunch gebruiken. Na de lunch kan nog even in Zierikzee worden rondgekeken. Hierna wordt aan dc thuisreis begonnen. Om 19.00 uur sluiten wij deze driedaagse af met een diner in Oostrum. Onkosten: Alles inbegrepen behalve eigen uitgaven en drankjes €200.- Wilt U een annulerings- annex reisverzekering €10.- Aanmelden voor deelname zo spoedig mogelijk want vol is vol!! Bij Truus Tacken tel 571249. egrafenis en crematie onderneming lefoon 077 398 70 99 oonnr. Venrayseweg 104 59ól/\J Horst latersstraat 25 *5801 jAFVenray telefoon 0478 55 01 50

Castenrays dorpsblad De Schans | 2003 | | pagina 16