OUDERENBOND -15- Kienen Vanmiddag gaan we kienen. Onkosten 3.00 Aanvang 14.00 uur. Contributie 2003 Hierbij delen wij de leden van de ouderenverenging Castenray mede, dat de contributie voor het jaar 2003 €13.00 bedraagt. U kunt dit bedrag overmaken op rekeningnr. 133298418 t.a.v. Ouderen Vereniging Castenray met vermelding contributie 2003. Verder kunt U 't ook bij de penningmeester Mart Smulders Horsterweg 45c in de brievenbus doen. Vermeld s.v.p. op de enveloppe uw naam en adres. Gelieve de contributie voor 25 april te voldoen. Dit is niet bedoeld voor de mensen die op de jaarvergadering hebben betaald. Vriendelijke groet. Penningmeester Mart Smulders. Astma fonds In week 18 wordt weer de jaarlijkse rondgang gehouden voor het Astma fonds. Deze is al vele jaren uitstekend verzorgd door Handrie Wismans,maar ook voor Handrie beginnen de jaren mee te tellen en heeft hij besloten om naar een opvolger uit te zien. Dit is gelukt en wel in de persoon van Mien Tacken,die bereid is deze taak over te nemen. Handrie namens het Astma fonds en zeker namens onze Ouderenbond bedankt voor de perfecte organisatie al die jaren. Huifkar en fietstocht Op 28 mei a.s. hebben we weer onze jaarlijkse Huifkar en fietstocht georganiseerd,met als eindbestemming koffie en vlaai in de blauwe bessen kwekerij van de FamuHay Arts in Broekhuizen. We rekenen op mooi weer, lekkere vlaai en veel deelnemers!! Deelname gratis, wel opgeven met vermelding huifkar of fiets. Midgetgolf Op 25 juni a.s. gaan we weer naar de midgetgolfbaan bij Buitenlust in Venray een middag golven. Dit gebeurt weer in samenwerking met de afdelingen Castenray-Oirlo-Oostrum. Dagtocht Op dinsdag 12 augustus is de jaarlijkse dagtocht weer gepland. We hebben een specifieke excursie naar de Bruinkoolwerken in Grevenbroich gepland. Er komt een gids in de bus die ons uit eigen ervaring alles zal vertellen wat en hoe en waarom dit allemaal gebeurt. Hierna gaan we naar het overdekte winkelcentrum in Centro- OberhausenMen kan hier rustig op een van de vele terrassen zitten of we kunnen in dit glazen gebouw rondkijken in en naar de talloze winkels op allerlei gebied. Als afsluiting gaan we weer bij de F am. Martens in Leunen genieten van een diner. De onkosten zijn nog niet bekend, maar we doen ons best om deze zo aantrekkelijk mogelijk te houden. U kunt zich al opgeven voor deelname bij: Truus Tacken tel 571249

Castenrays dorpsblad De Schans | 2003 | | pagina 15