JEUGDAFDELING SVOC'01
Sluiting trainingsveld:
Het trainingsveld op sportpark "Heesakker" wordt vanaf maandag 14
april in onderhoud genomen en dit houdt dan in dat er vanaf die datum
niet meer op getraind kan worden.
De trainingen zullen vanaf maandag 14 april plaatsvinden op veld 2.
Het verzoek aan alle (jeugd) trainers is om zoveel mogelijk overdwars
te trainen en de doelgebieden zoveel mogelijk te mijden. Dit geldt ook
voor het intrappen voor de wedstrijden.
De goals mogen niet gebruikt worden, maar de verplaatsbare doelen
kunnen wel langs de bestaande goals of voor het strafschopgebied
geplaatst worden.
Wij rekenen op ieders medewerking zodat we het volgende seizoen
weer op mooie grasmatten kunnen trainen en spelen.
Bestuur Stichting "De Heesakker"
Uitslagen Zaterdag 5 april:
Uitslag:
Programma Zaterdag 12 april:
Rijden:
A-1: Ven ray:
Tegelen:
Horst:
Blerick:
B-1:
D-2:
E-1:
E-4:
F-3:
F-4:
FIETS
Geerets-Kuypers-Nelissen-Maas
Kusters-Gommans-Versleijen-Peeters(Ken)
Voesten-Fleurkens-Verlinden
Vierlingsbeek: Lemmen-Cuijpers-Willems
Ysselsteyn: Vullings-Houwen-Janssen(Jelle)
Meiderslo: Nellen-v.Keysteren-Bongers
De afgelaste wedstrijd: SVOC '01 A-1 - MVC A-2 wordt gespeeld op
DONDERDAG 17 april aanvang: 19:15u
S.V.O.C.'OI
A-1
- MVC '19
A-1
afgelast
S.V.O.C.'OI
B-1
- Oostrum
B-2
4-2
Milheezer BoysC-1
- S.V.O.C.'OI
C-1
9-0
S.V.O.C.'OI
D-1
- Vitesse '08
D-2
3-6
S.V.O.C.'OI
D-2
- Volharding
D-3
8-0
S.V.O.C.'OI
E-1
- Belfeidia
E-2
3-1
GFC '33
E-5
- SVOC '01
E-3
1 -9
S.V.O.C.'OI
E-4
- Leunen
E4
1 -2
Sparta '18
F-2
- S.V.O.C.'OI
F-1
3-4
BW'27
F-1
- S.V.O.C.'OI
F-2
2-1
SVOC '01
F-3
- Merselo
F-2
1-6
SVOC '01
F-4
-SSS '18
F4
1 -8
Aanvanq:
Vertrek:
61396 Ven ray SV
A-3
- S.V.O.C.'OI
A-1
13:15u
12:00u
62675 Tig lieja
B-2
- S.V.O.C.'OI
B-1
13:00u
12:00u
73263 SVOC '01
C-1
- Someren
C-3
13:00u
73188 SVOC '01
D-1
- Venray SV
D-2
10:00u
67032 Witten horst
D-5
- SVOC '01
D-2
09:00u
08:15u
69385 Blerick
E-3
- SVOC '01
E-1
09:00u
08:15u
69468 SVOC '01
E-2
- Swolg. Boys E-2
09:00u
69621 SVOC '01
E-3
- Venray SV
E-9
12:00u
69736 Volharding
E-5
- SVOC '01
E-4
11:00u
10:15u
70431 SVOC '01
F-1
- Ven lose BoysF-3
11:00u
72412 SVOC '01
F-2
- Vitesse '08
F-3
09:00u
72456 Ysselsteyn
F-3
- SVOC '01
F-3
11:15u
10:30u
72827 Meiderslo
F-3
- SVOC '01
F-4
11:00u
10:15u