TENNISCL UB OIRLO - CASTENRA Y 11 APRIL GLOBUS PAASEIERENAKTIE -7- Openingstoernooi Afgelopen zondag heeft onder ideale weersomstandigheden het openingstoernooi plaats gevonden. Maar liefst 46 leden hebben recreatief, onder het genot van een heerlijke brunch, een balletje geslagen hetgeen de navolgende winnaars heeft opgeleverd: Senioren groep 1: Anja Verlinden en Jos Heidens Senioren groep 2: Monique Loonen en Marlies Bosch Junioren groep 1: Karlon Cox en Boy Dircks Junioren groep 2: Willeke Classens en Stef Hellegers Dorpencompetitie senioren Aanstaande zaterdag zullen de eerste wedstrijden plaats vinden; 17.00 uur: TC Oica Cl - TC America Cl 18.00 uur: TC Oica Al - TC Oica A2 Tennislessen De tennislessen zullen een aanvang nemen in de week van 7 april. Vanwege een blessure van Fokke de Bok zullen de lesgroepen op maandag nog niet kunnen beginnen. Vandaar dat de tennislessen voor hun zijn terug gebracht naar 10. Zo snel als Fokke hersteld is zullen jullie in kennis gesteld worden. Racketwisselen Zoals gebruikelijk start na het openingstoernooi het racketwisselen voor senioren. Op woensdagavond zijn alle seniorenleden van harte welkom om te komen tennissen. We starten vanaf 19.00 uur. Paaseierenactie De leden welke zich hebben opgegeven om te helpen bij de verspreiding van de paaseieren dienen op vrijdag 11 april om 17.30 uur te bijeen te komen bij Theo Wennekers, Haalakker 39 a te Oirlo. Op vrijdag 11 april zullen leden van de tennisclub huis aan huis gekleurde paaseieren verkopen in Oirlo en Castenray. Heeft U het voornemen om gekleurde paaseieren te kopen wacht er dan mee tot voornoemde dagen. Buiten het feit dat dit heerlijke GLOBUS eieren, zijn steunt u ook nog eens keer de tennisclub. 6 eieren voor 10 eieren voor 30 eieren voor 1,50 Euro of 2,00 Euro of 6,00 Euro. ÜS-Ü

Castenrays dorpsblad De Schans | 2003 | | pagina 7