ZIJACTIEF Bedankt Aan alle leiders/sters en trainers/sters van jeugdvoetbal en jeugdkorfbal en aan alle leiders/sters van de senioren van SVOC '01. Sportblessure preventie en behandeling. -17- 16 april excursie Thermaalbad in Arcen. Op woensdag 16 april a.s. gaan we een kijkje nemen in het thermaalbad te Arcen. We worden om 19.00 uur verwacht en krijgen een rondleiding tot 19.30 uur. Van 20.00 tot 22.00 uur is er gelegenheid om te zwemmen. Onder de deelnemende leden wordt een verrassing verloot! Je kunt je t/m 6 april opgeven bij: Franzis Classens tel.: 571201 Tiny Arts tel.: 571911 Eigen bijdrage e 5,00. We vertrekken met eigen vervoer onderling even regelen wie met wie meerijdt.om 18.30 uur vanaf de kerk. We wensen alle deelnemende leden veel waterplezier toe!! Groetjes, het Bestuur Wij willen alle leden en niet leden heel hartelijk bedanken voor het vele werk dat zij verzet hebben, voor, tijdens en na de vlooienmarkt. Dankzij jullie grote inzet is de vlooienmarkt weer een groot succes geworden! Zonder al die hulp zou het voor ons niet mogelijk zijn om zo'n grote activiteit te organiseren. Ook de aanwezige jeugd willen wij hartelijk bedanken, zij hebben ons ook goed geholpen! Groetjes, van een dankbaar Bestuur. Op dinsdagavond 15 april a.s. om 20.00 uur zal in onze kantine een studie avond zijn over Deze avond zal door onze SVOC '01 verzorger Pierre Sassen in samenwerking met een fysiotherapeut en collega van Pierre verzorgd worden. We willen ruim 1 uur bezig zijn met de theorie hoe voorkom ik blessures, om vervolgens met de praktijk bezig te gaan. Ook moeten we zelf actief meedenken en doen om datgene te leren wat ons in de allerdaagse praktijk bezig houdt. We hopen dat de kennis over preventie" dermate groot mag worden dat het tweede gedeelte "de behandeling" volgend jaar opgefrist moet worden. Een leerzame avond toegewenst Bestuur SVOC '01

Castenrays dorpsblad De Schans | 2003 | | pagina 17