Stichting Jeugdwerk Castenrav STICHTING "DE HEESAKKER" Leescommissie. De leden van de leescommissie 2003 hebben bijna alle boekjes gelezen. Binnenkort zullen zij dan ook bij elkaar komen om de bevindingen door te nemen en een keuze te maken. Wij houden jullie op de hoogte van de gang van zaken. Ontspanningsavond 2003. Het organisatiecomité bestaande uit Geert en Marcel zal hiervoor zorgdragen. Ze zijn al druk doende met de voorbereidingen. Zodra zij nadere informatie hebben, zullen wij het vernemen. Over ruim 1 Vz maand is het al zover. Vervolgcursus schminken. Twee leden van onze vereniging zijn een vervolgcursus schminken aan het volgen. Ze hebben inmiddels al de 4^ les gehad. Beide dames hebben het erg naar hun zin. Agenda. 17 mei 2003 8 september 2003 11 december 2003 13 en 14 december 2003 Ontspanningsavond. le repetitieavond Generale voorstelling groep 5 t/m 8 basisschool Uitvoeringen Zaterdag 12 april: Paasspeurtocht. Vorig jaar hebben we gefietst, dus dit jaar mogen jullie weer een wandeling maken door Castenray. Opgeven kan tot en met donderdag 10 april. Het kost 1, 50. Zaterdag 26 april: Activiteit nog niet bekend Zaterdag 10 mei: Knutselen voor moederdag Zaterdag 24 mei: Rollebol Donderdag 19 juni t/m zondag 22 juni: Avond 4-daaqse Vrijdag 25 juli t/m maandag 28 juli: Doeweekend Sportstichting "Oirlo-Castenray" heeft bij notariële akte van 18 maart jl. haar statuten gewijzigd, wat o.a. tot gevolg heeft gehad, dat de naam van de stichting is gewijzigd. Met ingang van voormelde datum heet Sportstichting "Oirlo-Castenray" voortaan: Stichting "DE HEESAKKER". Het secretariaat blijft gevestigd op Castelostraat 4 te Castenray.

Castenrays dorpsblad De Schans | 2003 | | pagina 13