4- middenvelder Rick Voermans. Die zag zijn inzet echter over gaan. Na twaalf minuten was het wel raak. Opnieuw Ivan Maes maakte zich los van zijn directe tegenstander en speelde in het strafschopgebied zijn collega in de spits, Paul Manders, aan. Manders draaide a la Bombarda weg van zijn verdediger en met een droog schot liet hij de doelman van de thuisploeg kansloos. De Zwaluw probeerde na het zwakke begin de bakens te verzetten. Verder dan enkele pogingen van afstand kwam de koploper niet. Toch kwam De Zwaluw tien minuten voor rust op gelijke hoogte. Linksbuiten Koen Arts posteerde zich bij een vrije trap achter de bal en vanaf twintig meter liet hij met een fraaie krul doelman Ruud de Mulder kansloos. Na de thee had de thuisploeg een optisch veldoverwicht. Om de voorsprong op Excellent intact te houden, ging De Zwaluw op jacht naar de winnende treffer. Verder dan enkele afstandsschoten kwam de koploper niet. Doelman Ruud de Mulder pareerde de schoten met verve en het centrale verdedigingsduo Tom Strijbos en Peter Verlinden gaf in het tweede bedrijf nauwelijks kansen weg. Op het middenveld dichtte de uitblinkende Joep Manders in zijn eentje bijna alle gaten. Aanvallend kon SVOC'OI in de tweede helft ook nauwelijks potten breken. Toch had invaller Gijs Dinghs vlak voor tijd nog een uitgelezen kans op de winnende treffer. Na een steekbal kon Dinghs alleen op de doelman afgaan, maar hij werd afgevlagd door de grensrechter van de thuisclub en vervolgens ook afgefloten door de goed leidende scheidsrechter Romeyn uit Cuijk. De SVOC-aanhang was er van overtuigd dat de jonge invaller niet in buitenspelpositie stond. Het bleef uiteindelijk bij het dikverdiende gelijkspel. Zondag speelt SVOC'OI op eigen veld het inhaalduel tegen Stormvogels. Inzet is de tweede periodetitel in de vijfde klasse F. Bij winst, en puntverlies van concurrent Excellent dat thuis speelt tegen Constantia, pakt SVOC'OI de periode. Ook Stormvogels heeft nog kansen want de ploeg uit Siebengewald moet in de tweede periode ook nog aantreden tegen datzelfde Excellent. Bij twee winstpartijen tegen SVOC'OI en Excellent wint Stormvogels de tweede periode. Het duel op sportpark De Heesakker begint om 14.30 uur. SVOC 5 Swolgense Boys 3 7-0 Doelpunten: R. van Gaal 2x, L. Arts, R. Voermans, W. Rongen, F Houwen, J. Janssen en B. Pluk (bijna). De uitslag spreekt voor zich. Belangrijk: zaterdag 5 april om 21.00 uur verzamelen in Café D'n Terp voor een gezellig avondje Breyenburg. SVOC 6 IVO 8 1-1 Winstkansen waren er zeker, vooral direct na rust. IVO opende wat sterker doch snel ontstond een blijven evenwicht. Voor rust bracht Peter Claessens zijn team op 1-0. Ook veel ijver na de thee met prima kansen voor o.a. Frans en Johan. Toch was het IVO dat scoorde, 1-1Nel supportster: namens "zesde" een fijne SARAH-DAG. S.V.C.B. - S.V.O.C.-A 1-0 Door de vele zonnige en droge dagen was het veld hard en hobbelig. De bal maakte hierdoor vaak vreemde capriolen en was moeilijk te controleren. De partijen waren goed aan elkaar gewaagd en S.V.C.B. kwam voor rust op voorsprong. Meteen na de rust domineerde S.V.O.C. maar kwam niet tot scoren; de thuisploeg nam het initiatief over en kogelde van grote afstand nog een keer tegen de lat maar daar bleef het bij. Zondag 30 maart a.s. wordt de klok weer een uur vooruit gezet en gaat dus de zomertijd weer in. ii '2 n

Castenrays dorpsblad De Schans | 2003 | | pagina 4