REDACTIONEEL Betaling abonnement De Schans Er zijn nog een aantal mensen die hun abonnement nog niet betaald hebben. Deze worden vriendelijk verzocht dit te doen voor 20 maart a.s. Is het bedrag van 8,— dan nog niet binnen dat wordt de bezorging van De Schans stop gezet. U kunt via banknummer 13 87 93 867 betalen of het bedrag in een envelop, voorzien van naam en adres, in de brievenbus doen bij Castelo straat 11 Degenen die een machtiging bij de bank hebben en het bedrag niet hebben gewijzigd in 8,~ worden eveneens vriendelijk verzocht het restantbedrag te betalen voor 20 maart a.s. Ook hier geldt: niet betaald - geen Schans! Hartelijk dank voor uw medewerking. R.K. Basisschool 'De Stek' Castenray Aanmelden van nieuwe leerlingen op maandag 17 maart a.s. van 16.00 tot 17.00 uur van toepassing voor leerlingen die voor 1 augustus 2004 4 iaar worden Karakteristiek voor De Stek: Onze school wil een leefgemeenschap zijn waar kinderen niet alleen iets leren, maar zich kunnen ontwikkelen in een houding van zelfvertrouwen, zelfkennis en positief gedrag vanuit de principes van het katholiek geloof. Respect voor jezelf en de ander staan daarbij centraal. Vanuit dit uitgangspunt willen wij een optimale leersituatie creëren voor de kinderen. Dit trachten wij te bereiken door ons onderwijs af te stemmen op de leerlingen, om zo voor hen een ononderbroken ontwikkelingsproces te realiseren van groep 1 t/m 8. Wij willen een school zijn waar met plezier gewerkt en geleerd wordt. De ouders van "De Stek" tonen een grote gezamenlijke inzet en nauwe betrokkenheid bij de school. De school neemt een belangrijke plaats in binnen de dorpsgemeenschap. Het schoolgebouw is gezellig "oud" en straalt rust en geborgenheid uit. Wij nodigen u van harte uit op maandag 17 maart van 16.00 tot 17.00 uur. Wilt u s.v.p. het trouwboekje meebrengen i.v.m. het invullen van de juiste gegevens. Luizencontrole Alle leerlingen zijn door het luizenteam onderzocht en gelukkig kunnen wij u weer mededelen dat we nog steeds luizenvrij zijn. Kledinqinzamelinq Dinsdag 18 maart a.s. IS HET WEER ZOVER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! U kunt de zakken kleding maandag 17 maart al bij ons op school afleveren van 15.30 uur tot 17.00 uur of op dinsdag 18 maart tot 9.00 uur. Wij willen u alvast bedanken voor de bijdrage. Inspectiebezoek Woensdag 12 maart a.s. zal Dhr. J. Jacobs (inspecteur) een bezoek brengen aan onze school. Adviesqespekken groep 8 Woensdag 19 maart a.s. zullen de adviesgespekken voorde leerlingen van groep 8 plaats vinden.

Castenrays dorpsblad De Schans | 2003 | | pagina 3