OUDERENBOND WERKGROEP GEZINSVIERING -13- Jaarvergadering en feestavond Op woensdag 19 maart a.s. hebben we onze jaarvergadering en tevens feestavond georganiseerd. We beginnen om 17.30 uur met een H. Mis met intentie voor levende en overleden leden va onze ouderenbond. Het verdere verloop van de avond is als agenda met toebehoren op uw thuisadres bezorgd. Nieuwe leden zijn van harte welkom! Vanwege de koffietafel gaarne opgeven of u aanwezig bent. Wij rekenen op een grote deelname. Opgeven t/m 10 maart a.s. bij een van de bestuursleden. Mie Thielen, tel. 571340 Nel Cox, tel. 571589 Mart Smulders, tel. 571640 Leo Philipsen, tel. 571529 Bedevaart naar Smakt; 26 maart a.s. Op woensdag 26 maart a.s. gaan we op bedevaart naar St. Jozef in Smakt. Om 15.00 uur is er een H. Mis, waarna koffie/thee met vlaai in het Pelgrimshuis. U kunt zich opgeven voor deelname bij het bestuur. Demonstratie Aloëvera producten Op maandagmiddag 31 maart a.s. is er een presentatie en demonstratie van Aloëvera producten. Dit is geen agressieve verkoopmiddag; er wordt gedemonstreerd en waar nodig gemasseerd. Men krijgt iets lekkers bij de koffie aangeboden en er is voor iedere deelnemers een aardige attentie. Houd deze datum vrij! Ook voor deze middag graag opgeven voor deelname bij het bestuur. Op zaterdag 8 HAART a.s. is er weer een gezinsviering. De viering begint om 19.00 uur, en staat helemaal in het teken van de Vastentijd. Voordat de vastentijd begint vieren we eerst nog met zijn allen vastenavond, ofwel carnaval. Een feest voor jong en oud. Waar iedereen mag zijn wat hij wil, van prins, prinses, vorst en nar tot piraat, zigeuner, boef. Een tijd waarin je de ander een spiegel voor mag houden. Een tijd om iemand in de maling te nemen. De woensdag na de vastenavond heet aswoensdag. Op die dag gaan we naar de kerk om een askruisje te halen, een herinnering aan ieders sterfelijkheid. Op deze dag begint de vastentijd. Dit zijn de 40 dagen voordat het paasfeest wordt gevierd. Dit is de tijd van bezinning, ofwel om goed na te denken. Dit is een tijd om met wat minder tevreden te zijn. Om te denken aan mensen die onze hulp goed kunnen gebruiken. Ook op school wordt er aandacht besteed aan de vastentijd. Daar krijgen de kinderen ook nog uitleg over de vastenaktie van dit jaar. Het jeugdkoor Cajeko zorgt voor de muzikale opluistering van de dienst, en leerlingen, leerkrachten en ouders verlenen hun medewerking aan deze viering. We hebben geprobeerd er een sfeervolle viering van de maken, voor zowel jong als oud. Iedereen is weer van harte welkom. Werkgroep Gezinsviering

Castenrays dorpsblad De Schans | 2003 | | pagina 13