Prins Arie d'n urste en Prins Theo d'n viefde openen nieuwe kleedlokalen op Sportpark Heesakker. 7 Aan alle inwoners van Castenrav en Oirlo en leden van SVOC '01. Graag nodigt het bestuur van Sportstichting Oirlo - Castenray en het bestuur van SVOC '01 u uit om zondag 23 februari om 12.30 uur aanwezig te zijn bij de opening van de gerenoveerde kleedlokalen op ons Sportpark. Na de opening zal Open Deur Dag zijn zodat iedereen een kijkje kan nemen hoe het nu na het eerste gedeelte van de renovatie er uit ziet. In de kantine hangt de nieuwbouw tekening en renovatieplan 2, ook deze zijn te bezichtigen. Om alles een feestelijke tint te geven zullen de Prinsen van Casele en Oeldere de officiële opening verrichten. De opening en het aansluitende feest gaat altijd door, ook bij afgelasting van het voetbal. Beide Prinsen zullen met een prachtige Casele-Oeldere openingshandeling de eerste afgeronde fase van de renovatie openen. Iedereen is van harte welkom. Speciaal welkom is ook onze korfbal afdeling bij SVOC '01. Ouders met jeugdleden kunnen samen ook de nieuwe aanwinst komen bekijken. Dat we er trots op zijn moge duidelijk zijn, zeker gezien de manier hoe alles tot stand is gekomen. Vele leden en vrijwilligers hebben op fantastische wijze de eerste grote klus in 2 maanden weten te klaren. Hier zal de voorzitter bij de officiële opening nog op terug komen Het openingsprogramma 12.30 uur 12.35 uur 12.40 uur 12.45 uur 12.50 uur 13.00 uur 13.00 uur -> Opening. Speech Prins Arie d'n urste. Speech Prins Theo d'n viefde. Officiële opening. Bedanken vrijwilligers. OPEN DEUR DAG. Openingsfeest op sportpark "Heesakker". ■korf.balW^I voei Nogmaals, ook bij afgelasting van het voetbal gaat de opening gewoon door Tot ziens Het bestuur van Sportstichting Oirlo - Castenray en SVOC '01. wtst

Castenrays dorpsblad De Schans | 2003 | | pagina 7